1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MorphX - opinie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ppg, Maj 29, 2010.

1. ppg

ppg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Gra MorphX pojawiła się w sieci. Jakie macie opinie na temat tej gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie gralem w nia, ale to raczej niskobudzetowka. Uwazam, ze szkoda czasu na cos takiego w zalewie wysokobudzetowych, soczystych produkcji.

4. VicheeR

VicheeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A skąd wiesz że niskobudżetówka :D Wiesz jest dużo gier które są dobre a nie wydano na nie dużego nakładu pieniędzy to samo jest na odwrót te niby "bogatsze" wesje są czasami nie do grania.

5. borysek01

borysek01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    jezeli mam byc szczery. To nic z tej gry nie wyjdzie.

6. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ano stad, ze za ta gra nie stoi zadna duza firma, marketing kuleje... Wiesz, w dzisiejszych czasach trzeba miec duzo kasy by wyszedl dobry produkt, inaczej sie nie sprzeda. Na rynku jest bardzo duzo dobrych gier, badzmy szczerzy, zeby ktokolwiek kupil MorphX ta gra musialaby byc naprawde dobra, a do tego dobrze by bylo, gdyby oferowala niezly multiplayer. Czasy sie zmienily, teraz czesto singiel jest dodatkiem do multi. Ehh, duzo by pisac, w kazdym razie sa gry i GRY.

7. loopez

loopez V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DC
    iso po rozpakowaniu na minimalna wielkosc. animacja kuleje, dziwiek ok. pierwsze "nie chce mi sie" mialem po 15 minutach.

chec powrotu by zobaczyc co dalej - 2/10
    calosc na podstawie pierwszego wrazenia - 3.5/10

( prywatna ocena - ile by musialo kosztowac jako oryginal bym to kupil ) - 35 PLN

8. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kicha . Szkoda płyty . Lepiej odkurzyć i zagrać ponownie w Darksector . Po godzinie wyłączyłem grę i dałem sobie spokój . Średnia grafika , nie za dobre sterowanie , animacja kuleje i nędzny scenariusz to dość szybko zniechęca do dalszego grania i odpycha od ( nie daj boże ) chęci ukończenia gry . Dla mnie naciągane 4/10 i to tylko za pomysł z "morfowaniem" czy mutacjami jak kto woli zwać ...

9. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    po screenach mogę stwierdzić ze gra podobna do "The club"

Wczytywanie...

Poleć forum