1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat (2011) - Co sądzicie o Story Mode? (SPOILER ALERT!)

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Lordani66, Kwiecień 19, 2011.

1. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak w temacie. Jak wiemy cała fabułą w Story Mode jest kanoniczna (tzn. wliczy się w faktyczną historię uniwersum Mortal Kombat) i niepokoi mnie fakt, że zginęło w niej tyle osób, szczególnie "tych dobrych". Z nich przeżyli chyba tylko Rayden, Sonya i Johnny Cage i to tyle. Troche mnie to dziwi i niepokoi. Co WY o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Mi wydaje się, że Liu Kang przed tym nim Raiden poszedł do Quan Chi powiedizał, że musi opatrzyć ranych i tak naprawde zginął tylko Liu Kang. Johnny Cage i Sonia w zasadzie tylko oni się pojawiają, bo... tak twórcy chcięli, żeby akurat tylko oni się pojawili.
    To jest wg mojej skromnej osoby.

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Liu Kang zachowal sie jak skonczona pała kiedy Shao Kahn wchodzil do naszego wymiaru. Dobrze ze sie usmażył.

5. Lordani66

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co ty gadasz. Sonya i Rayden na końcu mówią, że to była wojna a w wojnie ponosi się ofiary, chodziło im o całą resztę. A pamiętasz jak u Quan Chi' ego w Netherreal jesteśmy i Rayden walczy z trójkami zawodników-zombie? To są dusze zmarłych które quan chi posiadł, oni nie żyją. A Liu mówi o rannych czyli Sony' i i Johnnym Cage'u. Tamci nie żyją.

6. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Faktycznie, masz rację. To ciekawe jak oni chcą tą serie dalej pociągnąc gdzie wybili prawie wszystkie znane mordki MK ??

7. Lordani66

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie. Boje się że znowu zrobi się kocioł jak poprzednio, że wszyscy i tak będą wskrzeszani etc. i cała historia MK znów się pomiesza (co było powodem dla którego Netherrealm zrobiło teraz historię MK od nowa). Ale może się mylę i powróci tylko kilku zmarłych zawodników, albo wszyscy jak w następnej części Quan Chi zostanie pokonany i uwolni ich dusze (pamiętajmy, że to on je teraz posiada) a wszystko wskazuje, że w kolejnym MK naszymi głównymi wrogami będą właśnie Quan Chi i Shinnok (być może Shang Tsung też).

8. Coud95

Coud95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja mam pytanie z innej beczki :) Gracie w Mortal Kombat na analogu czy na d-padzie?

9. edgorek

edgorek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
  10. Lordani66

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    D-pad, wiadomo. Troszke lepiej niż na analogu, ale to i tak nie to, nie raz wychodza nie te ataki ktore bym chcial :D.

11. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla mnie Mortal skończył się na drugiej części, kiedy katowałem z kuzynem wysłużonego joy'a (Cobra o ile pamiętam)

Co w remake'u zbytnio mnie nie rusza, to już nie będzie to samo

12. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

bla bla bla Wiekszosc z wyprzedzeniem tak podchodzi do REMAKE-ow , wiadomo że to nie bedzie to samo :p idz pograj w starego mortala i wroc co nie znaczy ze twierdze ze stary mortal ssał .Moim zdaniem nowy Mortal Kombat jest cudny trzyma klimat serii ,pod wzgledem ilosci i szczegółowości plansz ,postaci fatalitesow, systemu walki,trybów .Najlepszy w calej serii :p

13. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie
    A co do story mode to skończyło się tak jakoś dziwnie. Jeżeli zrobią kolejną część to wałczyć będzie tylko Raiden, Sonya i Cage bo tylko oni przeżyli z obrońców Earthrealm? Dziwne.

14. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tam jestem z Mortalem od pierwszej części. Jedyne co mam do powiedzenia na temat nowego MK to tyle że jest doskonały. Ostatni raz tak jarałem się MK3 kiedy z grupą kumpli tłukliśmy u któregoś w domu. Chociaż gra na padzie x360 to porażka, można gdzieś kupić jeszcze cyfrowego joya ? Mażę o czymś w stylu Turbo QuickShot , trzeba by jeszcze dorobić do tego trochę przycisków i można by to podłączyć do pad od x i naprawdę porządnie pograć.

15. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No podczas walki pamiętam że ginie: Jade, Smoke,Kitana, Nightwolf no i Jax a Cyber Sub-Zero??

16. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Daj mi ktoś plik to przetłumaczę STORY MODE . . .

17. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Liu Kang i Kung Lao jeszcze

18. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Eee przejde sobie jeszcze raz story mode i na spokojnie wszystko obejrze jeszcze raz ;)

P.S. A chodziło mi podczas walki z Sindel...

19. nazer

nazer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam pytanie z innej beczki, macie jakąś stronkę, gdzie są opisane ciosy każdej postaci?? chodzi mi głównie o to jak robić te ciosy gdzie łamiemy karki ( wiecie te efekty w zwolnionym tempie, gdzie pokazane jest np. łamanie kręgosłupa od środka ciała) nie wiem czy wiecie o co chodzi...

20. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    To jest x_ray . Uzupełnij pasek do pełna i naciśnij lt+rt.

21. lord-stickman

lord-stickman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Siema, nie ma wątku Mortal - opinie
    Więc pytam odnośnie Mortal KOmbat 2011 iso, mam wersję MARVEL i po abgx i probie nagrania jest ****. W tej chwili ściagam wersję MULTI5
    Jaką Wam się udało odpalić?

Wczytywanie...

Poleć forum