1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat 9 i aktualizacja dasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebax3x, Maj 4, 2011.

1. sebax3x

sebax3x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie, posiadam przeróbkę LT+ (Liteon) i dasha z obsługą kinecta (pewnie to przedostatnia wersja).
    Wiem, że jak zaktualizuję dasha to będzie lipa - czytałęm coś o Dashlaunch 2.21 dokłądnie tutaj: http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/mortal-kombat-jtg-90669.html
    ale nie wiem w jaki sposób to wgrać.
    Pobrałem paczkę z Dash Launch 2.21 for FreeBoot 9199, 12611 and 12625
    Dodam, że nie posiadam żadnego JTAG (nawet nie wiem co to jest, ale spotkałem się z opisami nawiązującymi do tego).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To w ogóle Ciebie nie dotyczy bo JTAG to zaawansowana przeróbka. jaką masz wersję dasha? sprawdzisz w ustawieniach i w dane konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum