1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal kombat 9 pytanie o DLC

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez chester35, Lipiec 29, 2011.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    Witam posiadam mortal kombat od premiery i troche nudzi mi sie granie tymi postaciami a widzialem na necie filmiki z nowymi wojownikami :D Kenshi , rain ,skarlet i kruger . czy wszystkie te postacie sa juz dostępne do pobrania ?? ile kosztuje to dlc i co jeszcze dostajemy ?? są jakies nowe areny fatale ?? te postacie pobiera sie wszystkie razem czy musze osobno za nie placic ?? i najwazniejsze czy musze miec wykupiony xbox gold zeby pobierac dlc czy wystarczy mi tylko poloączenie z netem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wystarczy Ci połączenie z LIVE nie musisz mieć golda. Kenshi , Rain ,Skarlet są juz dostępne a kruger będzie do pobrania 9 sierpnia. Cena każdego z osobna to 400MSP. Ale lepiej moim zdaniem kupić Season Pass za 1200MSP i masz możliwość pobrania wszystkich tych postaci za 1200MSP a nie za 1600MSP. Do każdej z postaci jest uaktualnienie gry w którym są po 2 klasyczne stroje:
    - Mortal Kombat Compatibility Pack 1 featuring Sektor and Cyrax Klassic Skins
    - Mortal Kombat Compatibility Pack 2 featuring Smoke and Noob Saibot Klassic Skins
    - Mortal Kombat Compatibility Pack 3 featuring Klassic Skins (Kitana and Jade)
    Oczywiście uaktualnienia możesz pobrać za free już teraz ;)

4. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    jak pobrac te darmowe uaktualnienia ??

5. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam pytanie z innej beczki.
    Dalej są lagi w multiplayer?

6. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    a ja mam jeszcze inne pytanie..moze ma ktos dlc w wersji instalacyjnej zeby dograc?:))za pomoca pendrivea czy jakos inaczej;)bd wdzieczny za pomoc.Pozdrawiam

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie da sie dograc tego juz o tak bez jtaga bo nie bedzie działać. jedyne co możesz bez kupowania sciagniać za free to tylko te kostiumy z live

8. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    ehhh..nie na taka odpowiedz liczylem.Dzieki mimo wszystko za pomoc!:)

9. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    jesli chodzi o lagi to tez je mam niestety ;/w singla gralem calkiem sporo i bylem niezly , chcialem sprobowac sil w multi ale mam takie lagi ze wygranie walki jest prawie niemozliwe ;/

Wczytywanie...

Poleć forum