1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat 9

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Axee, Lipiec 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Axee

Axee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Opłaca się kupić?
    2. Warte swojej ceny?
    3. Ile kosztuje?
    4. Ma ktoś już?
    5. Przeszedł to ktoś?

Pod tematem odpowiadajcie na te 5 pytań.

Można też tu rozmawiać o najnowszej części krwawej nawalanki. ;);):D:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    1. Jeżeli jesteś fanem serii i masz z kim pograć to na pewno się opłaca. Można grać nawet na 4 osoby, ale niestety ja miałem tylko 2 pady i grałem na 2. Ciekawy tryb store i oczywiście challange tower w której jest 300 wyzwań
    2. Nie wiem czy warte ponieważ gram na kopiach zapasowych gier, więc nie posiadam orginału.
    3. Na allegro nówkę ze sklepu można kupić w granicach 140 zł MORTAL KOMBAT NOWOŚĆ /XBOX 360 / W-WA / MAGIC-PLAY (1681285863) - Aukcje internetowe Allegro , a używane na pewno tańsze.
    4. Ja osobiście spędziłem przy tym tytule wiele godzin i na prawdę jak dla mnie się opłaca.
    5. Przeszedłem story mode i oczywiście prawie ukończyłem challange tower niestety sesja zmósiła mnie do odstawienia konsoli na parę dni.

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    tutaj jest też sporo wypowiedzi na temat gry http://xboxforum.pl/encyklopedia-f183/mortal-kombat-86863-2.html a co do ceny to zobacz na allegro albo gametrade, temat zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum