1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat fake?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mnichu573, Maj 4, 2011.

1. Mnichu573

Mnichu573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Siema, pobrałem najnowszego mortala z tąd: Mortal_Kombat_XBOX360-STRANGE (download *******) - nie będę kradł . W abx pisało że jest błąd lecz w komentach ludzie piszą że mimo to działa. Ja nagrałem i odrazu pisze że niemożna odczytać płyty. Plik dvd robiłem sam. Proszę o pomoc czy jest jakaś szansa że coś zrobie żeby działało.
    Chyba pomyliłem działy sorki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro w abgx wywala blad to obraz jest do bani i trzeba nowy inaczej nie bedzie dzialac

Wczytywanie...

Poleć forum