1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat: Legacy cz. 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 19, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Popularność Mortal Kombat: Legacy zaskoczyła nawet samych twórców. Pierwszy odcinek serialu czy to z czystej ciekawości czy też z zamiłowania do serii, oglądnęło ponad 5.5 mln ludzi. Coś co robi taką furorę na YouTube, może okazać się kurą znoszącą złote jaja. Jak na razie wszystko jest darmowe, dlatego zapraszam do obejrzenia odcinka nr. 2.

Jedni powiedzą, że nie jest to prawdziwe MK, inni zachwyceni wpatrują się w monitory, zachwalając zarówno reżysera jak i aktorów. Czy drugi odcinek będzie równie dobry jak początek? Pora się o tym przekonać.

Mortal Kombat: Legacy cz. 2

[video]http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DPTSEa--Alkw%26feature%3Dplayer_embedded[/video]

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    mi jakoś do gustu nie przypadło to wole starsze seriale miały jakiś swój klimacik fajny

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Krótki (1/3 to powtorka tego co bylo tydzien temu), ale niezly odcinek. Dowiedzielismy sie skąd kano ma swoje oczko i skad jax bedzie miał rączki :D Co prawda w grze przedstawili to inaczej, ale tutaj tez ta historia ma ręce i nogi :D

5. lewy725

lewy725 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Błonie
    To teraz moje spostrzeżenia:
    Cała minuta to powtórka poprzedniego, a kończy się w 7 minucie, więc "odcinek" trwa całe oszałamiające 6 min
    Walka jest beznadziejna. Podczas oglądania czułem się jak bym przyglądał się walkom wrestlingowym. Całość była taka sztuczna
    Fabuła jak narazie może być dość sporo streścili w tych 6 min :)

6. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja uważam, że pomimo iż to jest serial Mortal Kombat to walki powinni sobie darować. Nie kręcą mnie takie rzeczy chyba, że są na prawdę fajnie zrobione (jak w transporterze ), a tutaj średnio im to wychodzi.

7. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Po obejrzeniu pierwszego odcinka myślałem, że gorzej być już nie może ... a jednak. Odpalam sobie dzisiaj odcinek drugi i sobie myślę: "pierwszy odcinek, który był tylko wprowadzeniem miał około 10 minut, więc ten powinien mieć więcej". Patrzę na pasek ładowania, a tam 9 minut. Dobra, ok, odpaliłem. Pierwsze 1.5 minuty to przypomnienie ostatniego odcinka, następne kilka minut to nudna walka a gdy już zaczynało być ciekawiej, to ukazały mi się napisy końcowe, które trwały chyba 2 minuty.

Osoba, której podoba się ten serial musi być chyba naprawdę wielkim fanem Mortala. Ja do tego grona nie należę :) No i ta Sonya ... kolesia przeprowadzającego casting powinni powiesić za jaja :D

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja jestem wielkim fanem MK i nawet ten troszkę nie udany serial co MK co kiedyś leciał jak się nie mylę na Polsacie (czy TVN) był o niebo lepszy od tego..

Podziwiam Hardcorowców którzy jednak oglądają bądź będą to oglądać. Może za jakieś 50 odcinków zacznie się coś dziać..

@UP
    Ciesz się że nie ma reklam które wydłużyły by ten mini serialek na 25 min :D

9. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Ten serial chyba będzie miał tylko 10 odcinków :D

Po trailerze byłem zajarany, ale niestety efekt końcowy mnie zaskoczył ... w negatywnym tego słowa znaczeniu. :)

Też pamiętam ten serial co puszczali na TVNie. Wtedy wydawał mi się *********.

Wczytywanie...

Poleć forum