1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat: Legacy - Ep. 4 - Kitana & Mileena

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez RaaDeeK, Maj 5, 2011.

1. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nowy odcinek podzielony na dwa party. Za tydzień druga część.

YouTube - Mortal Kombat: Legacy - Ep. 4 - Kitana & Mileena (Part 1)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maki300

Maki300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobre te filmiki z Mortala. Jak narazie najbardziej podobał mi sie odcinek z Johnym Cage`m :)

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jakby ktoś chciał wiedzieć to na GOLu jest już wersja PL, ale w HD tylko dla premiumów :p

Generalnie wielu ludzi na tym forum narzeka na te filmiki, bo są za krótkie, kiepskie, mało walki, a jak już jakaś jest to lipna. Ja uważam, że jest to lajtowy serialik dla fanów (nie jestem jakimś mega fanem, ale lubie tą gierke, chociaż gram do kitu :p ), który można obejrzeć sobie do/przed śniadaniem :)

5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dobry odcinek polecam zobaczyc

6. Soft014

Soft014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aaa tam GOL mamy tutaj i to za darmo. Wracając do tematu - według mnie najlepszy był drugi odcinek :). A wam które najbardziej przypadły do gustu?:D

Wczytywanie...

Poleć forum