1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat PROBLEMY

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez endless200, Kwiecień 15, 2011.

1. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Witam, posiada ktos wiedze w jaki sposob odblokokowuje sie nowe fatale? Widzialem tez na YT ze Babality tez sa...

Tutaj piszcie swoje problemy dotyczące gry
    Jechu

2. Lotnik421 Xbox One

3. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Extras<Krypt a dalej będziesz wiedział o co halo a do odblokowywania potrzebne są punkty np. zdobywane w Story Mode

4. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Dzieki. Story Mode juz mam w 50% bo achiev mi wyskoczył.

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Fatality możesz sprawdzić podczas walki dajesz start potem move list i dajesz A zjeżdżasz na sam dół i masz fatality pokazane jak wykonać jest ich kilka ale trzeba je odblokować. A co do twojej opinii nie zgadzam się z nią ani trochę.

6. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanko do tych co grali, o co chodzi z ta pierwsza nagroda w krypcie - kombat kode 808808?Co do samej gry,to fakt ze niektore postacie nie powalaja wygladem,ale areny sa juz zrbione porzadnie.Ogolnie gra na plus.

7. penetratorr

penetratorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Londyn
    A ja zamieszałem padem i udało mi się odblokować Babality Sub-Zero, poprostu je zrobiłem 2 razy i za pierwszym się już pojawiło w liście ciosów. Jest to: Dół,Tył,Dół,B z odległości całego ekranu.

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To sa kody, ktore dodaja rozne bonusy w trybie versus np walka bez glow, zombie mode itp.
    Na ekranie ladowania walki na dole jest 6 ikonek z logo MK, pierwsze 3 ikony ustawia player 1, drugie 3 player 2.
    Zmienia sie buttonami: X= 1 miejce, Y = 2 miejsce, B = 3 miejsce.
    Czyli 808808 robi sie tak:
    Player 1: 8 x X, 8 x B
    Player 2: 8 x X, 8 x B

9. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lusus wielkie dzieki za odpowiedz.Nie domyslilem sie bo nie odpalalem trybu versus :)

10. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Jak poodkrywasz inne bajery mozesz smialo pisac :D

11. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Mam pare pytan odnosnie Mortala a mianowicie..
    1. Poodkrwalem sporo krypt ze stojami dla zawodnikow ale w walce nie moge ich wybrac co zrobic aby miec do nich dostep dodam ze w galerii juz je odslonilem.
    2. Przeszedlem cale Story Mode i uzbierałem troche kasy ale cala poswieciclem na wyzej wymienione krypty. Gdy zaczalem grac Story od poczatku nie dostaje kasy tyle ile przedtem mam za kazda wygrana walke tylko 100 pkt. Jaki jest szybki sposob na szybka kase aby odkryc wszystkie krypty.

12. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Ciuszki się zmienia bodaj STARTEM. Powiedzcie mi, jaka taktyka na walkę Raiden vs Shao Khan, nie moge goscia wyczuć.

13. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    challange tower ta wieża tam też dostajesz kasę;))

14. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Fatkycznie Startem :)

Miałem tez problem ale sie udalo... Gdy rzuca w Ciebie młotem schylaj,pozostale ciosy blokuj i kontruj dól+Y gdy robi swoje pokazówki podbiegaj i tez dół+Y tez sie dobrze spisuje byc na drugim koncu planszy i szybko caly czas wciskac dół, tył+X odrazu po sobie (ten piorun) i powinno byc ok

15. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    jestem na 97 misji juz :]

16. kolbe11

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Taktyka z końca planszy była dobra podczas walki z Liu Kangiem, flawless victory dało się zrobić bez problemu, tutaj neistety sporo wyprowadzonych ataków jest skuteczniej blokowanych, SK dużo mniej "nawija" niż poprzednio. Nic, będę się bawił dalej.

17. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Ja tak grajac sie uporalem, próbuj z naskoku combo i do tylu i blok

18. kolbe11

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Z naskoku nie ma opcji, albo kontra ciałem albo młotem, raz na 10 może wchodzi, nie jestem w stanie też uciec do końca planszy bo i tak mnie dogania i tak, szybkie teleportacje są do **** bo Raiden pojawia sie za daleko co uniemożliwia robienie kombosów, czasami sięgnie nogą ale nie ma od tego reguły. Męczę go już prawie 2 godziny i tylko 2 rundy wygrane, cięzko go zbić do połowy nawet. Co jest śmieszne z całym trybem nie miałem najmniejszych problemów, kilka fliperów swego czasu zajechałem a tu niespodzianka.

Analiza na bieżąco: spamowanie błyskawicy też nie działa, najlepiej sie go zbija podczas komentarzy, ale leci ich może 3 na runde, a kombosy większe jak 3 hit nie wchodzą. Młota nie zablokujesz ani nie przykucniesz, albo przeskok albo teleport. Teleport = 90% zblkowany atak i kontra, przeskok bezpieczniejszy ale nadal nie ma się czego złapać. Jedno kombo w zasięgu teleportu to Y,Y,B, reszta niestety często jest blokowana, jeśli zdobędziesz zasięg. Najtrudniejszy boss w całym uniwersum MK = drugie starcie z SK.

BTW. Często spamuje oszałamiający młotem co uniemożliwia całkowite kontynuowanie walki, z reguły po dwóch młotach z rzędu polecam odłożyć pada i poczekać grzecznie aż dostaniemy w papę - szkoda marnować czas na przegrany pojedynek. Nie polecam frustratom.

EDIT: Jedyna skuteczna technika to naskok z nogą, oczywiście jest to losowe bo jedną runde wygrałem prawie z FW a drugą się prawie nie ruszyłem bo kolo wpadł w szał. Pardon, jest skuteczna za pierwszym razem, za drugim już mu nic nie mogę zrobić w ten sposób - śmieszne. Dla zręcznych - odskok, doskok, niczego lepszego nie widzę.

EDIT 2: Dochodzę do wniosku, ze chyba z każdą walką AI uczy się kolejnych taktyk. Wszystko co było skuteczne w kolejnych walkach jest totalnie bezużyteczne. Najpierw naskoki, idealne, brakło jednego ciosu żeby zakończyć walkę, ale cóż X-Ray SK zabiera 53%, potem odskok,doskok - też całkiem niezły. Ostatnia walka byłą tak frustrująca, że poszło hard wyłaczenie - żaden cios już nie siadał. Jak ktoś znajdzie coś 100% skutecznego to będę wdzięczny za wskazówkę.

19. endless200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
  20. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A o co chodzi z tymi ciosami, które potrzebują tej energii którą zbieramy? Chodzi mi o to jak je użyć, bo w movie list są ciosy, który używa się z wykorzystaniem RT, czyli obrony, ale żaden nie działa. Z góry dzięki za pomoc.

21. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pasek na dole ma 3 czesci, jak naladuje sie pierwsza mozna zrobic doładowany special, wlasnie te z +RT.
    Druga czesc daje breakera, przod+RT w czasie combo przeciwnika.
    Caly pasek naladowany daje x-raya, LT+RT.

Wczytywanie...

Poleć forum