1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mortal kombat sie zawiesza

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez tmach, Grudzień 8, 2008.

1. tmach

tmach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

nagrałem pierwszy raz płytę (EMTEC DVD+R DL) - MORTAL KOMBAT vs DC UNIVERSE. Płytka nagrała się OK z prędkością 2,4 na nagrywarce w stacjonarnym komputerze. Gra uruchamia się na konsoli , ale przy ostatecznym ładowaniu się już samej bitwy zawiesza się pasek LOAD. Pytania :

1. Czego może być to wina ?
    2. czy skoro gra w ogóle startuje, to mogę mieć pewność że konsola została dobrze przerobiona ?

dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Nie nagrywaj na takim syfie tylko kup verbatim 2.4x, 90% że problem zniknie.

4. chucki89

chucki89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem nie zniknie, sam też się męczyłem z tą grą, przeważnie wieszała się przy story mode a używałem verbatimów radze wgrać nowego dasha i zainstalować grę na dysku

5. tmach

tmach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagrałem na verbatimach. Wszystko OK !!! zamykam temat :)

Wczytywanie...

Poleć forum