1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat vs Dc Universe

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zdechlak, Grudzień 13, 2008.

1. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakupiłem grę Mortal Kombat vs Dc Universe i oto moje wrażenia, po odpakowaniu pudełka zobaczyłem ubogą instrukcje i płytę którą czym prędzej włożyłem do mojej konsoli. Zainstalowałem grę na dysku twardym, co nie trwało dość długo, po czym wreszcie odpaliłem grę :cool:

Po kilku sekwencjach filmowych, zobaczyłem wreszcie menu, uruchomiłem tryb arcade, po wybraniu postaci (sub-zero) mogłem wybrać tryb walk, tj tylko Mk, Mk i DcU, albo tylko DcU; wziąlem tylko Mk i zacząłem grać

pokonałem dwie pierwsze postacie bez problemu, potem druga mnie rozwalili, i zauważyłem że jak sobie nie radzę, to poziom trudności zmniejsza się, najdziwniejsze jest to że jakby nieproporcjonalnie to AI modyfikuje się, raz pokonanie przeciwnika jest banalne, a kolejnego zbyt trudne, i tu problem moim zdaniem postacie nie są zrównoważone, widać to jak się zagra np Baraką, który niebotycznie rozwala każdego przeciwnika, jakby prościej się nim gra...

grafika jest super, dźwięk już mniej, postacie niezrównoważone, czekając na grę online długo się czeka na przeciwnika, a ludzi grających w sieci jest naprawdę niewiele (może to zależy od konta w liveboxie ja mam w USA) - proszę tutaj o wypowiedzenie się znawcy

w dodatku fatality w grze wydaje się mało krwawe i brutalne, zaś sama walka nadrabia już znacznie, fajnie się walczy, tyle że najlepiej to chyba z kolegą na dwa pady...

no i dodam że słyszałem że wkrótce już będzie można downloadować nowe postacie z sieci, zastanawiam się tylko czy przypadkiem nieodpłatnie za MSpoints, już teraz obrazki z gry są po 100msp; co dopiero taka postać, dziwi mnie i martwi polityka xboxa - za grę daje się 220 zł (tyle zapłaciłem w empiku) i dodatkowo trzeba by było płacić za dodatki do niej...

oczekuję patcha który poprawi niedociągnięcia w grze
    i jeszcze coś, nie wiem czy to problem z padem, może dlatego że nowy i nierozruszany, czasami jak postacią chcę i iść w prawo to ona mi podskoczy w górę, najdziwniejsze jest to że nie rozumiem do końca sterowania w grze, mimo że gram w nią już przeszło tydzień, chodzi wykonywanie combosów czy ciosów specjalnych, żeby nauczyć się teleportu specjalnego Raidenem, musiałem tłuc ponad godzinę czasu zanim połapałem się o co biega...

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mylife88

mylife88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie ta wersja jest nieudana... gdy przypomne sobie pierwsze mortale na psx to grywalnosc jest znacznie mniejsza... postacie poruszaja sie dosyc mozolnie... fatality ?? gdzie sie podziala tryskajaca krew i walajace sie kosci ?? poziom trudnosci - niski, chyba moja 5-letnia siostra dala by rade. Najwiekszym + tej gry jest postac Jokera ^^ zarowno jego ciosy w grze jak i filmiki w story mode z jego udzialem ;)
    no i sterowanie (galka i kursory) porazka... uzywajac kursorow ruchy sa niedokladne chcesz isc na przeciwnika, a postac skacze :D a przy uzyciu galki chyba nie mozna skoczyc a jedynie przemiescic sie w lewo/prawo w zaleznosci po ktorej stronie jest nasza postac...

4. zdechlak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam dokładnie ten sam problem, chcę iść w prawo a postać podskakuje, może to coś z padami naszymi?

5. zdechlak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dodam jeszcze że zakupiłem Mortal Kombat Deception i odpaliłem go na moim xboxie 360 i zaskoczenie, jak dla mnie MKD ma lepszą grywalność od MkvsDcU - jest bardziej krwawe i fajniejsze, ale nadal nie czuję klimatu Mortala Kombata - kiedyś to się grało w Mortal Kombat 2 na amidze, albo na automatach to były czasy, aż się łezka kręci w oku

PS: DLACZEGO NIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ MKU3 ( mortal kombat ultimate 3) z xbox live - ?! mam konto USA i jak staram się pobrać grę, pisze że plik jest niedostępny, czy cóś takiego
    ludzie ratujcie, specjalnie wykupiłem 400 MS POINTÓW
    i nie mogłem pobrać nawet pełnej wersji, w ostateczności pobrałem worms'y które są w ogóle do psiej kiszki

6. mylife88

mylife88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie to nie wina padow poprostu ta gra zostala juz tak stworzona ;/

a co do Twojego problemu to nie mam pojecia co moze byc przyczyna ze nie mozesz zassac gry

7. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadzam sie gdzie sie podzial ten klimat w grach kilka lat temu wstecz teraz robia gry byle by grafika byla fajna ale niepatrza na grywalnosc stare metody by na pewno sie sprawdzily w dzisiejszych wg mnie troche mniej udanych produkcjach

8. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    A według mnie, złe sterowanie jest spowodowane niedociągnięciami żałosnego krzyżaka w padzie od x360...specjalnie do MK usiłowałem zmienić krzyżaka...ale nie jest to takie proste, i trzeba piłować obudowę.
    To tak odnośnie fatalit i innych kombosów które się ciężko łupie :/

PS: W gearsach na livie przy panicznej zmianie broni na krzyżaku, też mam problemy.

9. zdechlak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to może pora dzwonić do microsoft i zareklamować pada, poprosić by coś z tym fantem zrobili?

10. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Mam 3 pady :) Im nowszy tym gorzej chodzi :D te pady trzeba "rozchodzić"

Wczytywanie...

Poleć forum