1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mortal Kombat X opóźniony na PS3 i Xboksie 360?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 4, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do tej informacji trzeba podchodzić z rezerwą, ale obserwując ostatnie ruchy Warnera - wydaje się być prawdopodobna. Jeśli więc wierzyć doniesieniom, Mortal Kombat X w wersji na poprzednią generację konsol zaliczy obsuwę.

Powodów nie znamy. Osoba, która o tym poinformowała zdradziła tylko, że informację otrzymała bezpośrednio od Warnera. Nową datę premiery miałby być czerwiec. Podejrzewam, że Mortal Kombat X zapowiedziane było na dwie generacje z racji obaw jak nowe konsole będą się sprzedawać. A jako, że PS4 bije rekordy (a i Xbox One nie radzi sobie jakoś tragicznie), to priorytety się zmieniły.

Wpierw anulowano wydawaną przez Warner grę Dying Light na PS3, teraz Mad Max otrzyma wyłącznie wersję na tę generację, a i Batman nowy wyjdzie na PS4/X0 i PC. Sam Ed Boon od początku daje do zrozumienia, że dla niego liczy się wersja na nową generację.

Czyżby więc Warner uznał, że na PS3/X360 za bardzo nie zarobi? A może ta wersja prezentuje się tak źle, że trzeba przesuwać premierę? Wiele pytań, zero na ten moment odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chu* im w du*ę. Tyle w tym temacie.
    Nagle każdy odwraca się od PS3 i X360.. A m$ ma to zupełnie gdzieś byle na XO się sprzedawało.

Może całkiem anulują te wersję?!

Najpierw, że wyjdzie później przesunięcie i anulowanie toż to by pasowało?!

To po chole*ę w ogóle robią graczom nadzieje, że wydadzą a później takie cyrki.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skad ja wiedzialem ze Ty pierwszy sie wypowiesz... nie chce byc nie mily ale to sa ich projekty, ich firma i ich kasa, to jest biznes a nie nianczenie sie z klientami ktorzy i tak kupia potem pewnie uzywke albo wogole, nie wiem po co znowu pchasz MS do tego (z przyzwyczajenia czy jak) nie potrafie zrozumiec jaki zwiazek ma MS do Warnera czy innych producentow ktorzy chca wydawac gry lepsze, wieksze itd niz byc zjechanym jak np za Środziemie cień mordoru itd. nikt nikomu nie gwarantowal ze gry beda wychodzily przez 20 lat na stara generacje po premierze nowej, a tutaj jest narazie mowa o przesunieciu premiery wiec nie rozumiem Twojej spiny w tym temacie oraz w kazdym innym w ktorym producenci wola projektowac na nowe sprzety niz 11-letnie konsole

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z tego co obiło mi się o uszy to Cień mordoru X360/PS3 nie był robiony przez tą samą ekipę, która robiła tą grę na PC/PS4/XO tylko inne studio się tym zajęło.
    Skąd wiedziałeś, że ja? Hehe siła jasnowidzenia? :)

Ja moje spiny rozumie doskonale. Jeżeli producent - twórca gry z góry zaznacza, że nie będzie danej gry na X360/PS3 to okej, szkoda no ale okej. Ale jeżeli gra ma wyjść, a później nagle nara. To mam powód by wkurzać. Bo po co robią nadzieję?

Techland wkur* mnie z tą zagrywką, że najpierw będzie, a później jednak nie..

Liczy się kasa, gdzie więcej natrzepią mamony i nic więcej. Zresztą wstąpiliśmy w wiek "wczesnego dostępu"..(taka myśl jak chodzi o PC).

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie widzieliśmy jeszcze żadnego materiału z x360/ps3 a to już było podejrzane

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    To tak jak z FH2 było. Na XO pokazywali, a na X360 cały czas cisza do momentu premiery (no chyba, że było coś wcześniej, a przegapiłem tego typu news).

8. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powód - mocno obiegająca wersja od tej szykowanej na nowszą generacje albo wogóę nie będzie

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W dupie to mam. Łaskę robią że chcę im napchać kapuchy? A niech się ciągną. Nie pozostaje nic innego jak zagrać freeware na pc ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Onicniepytaj lubi to.
  10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zawsze nastaje ten moment gdy przestają byc priorytetem starsze konsole. Nie ma co sie spinac pobierzecie na komórki. :)

11. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To dopiero będzie szczyt debilizmu jak wyjdzie na komórki a nie na starą generację ;)

12. tookiest

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żadna spina ale jak już zapowiadają na starsze generacje to niech nie robią w konia :)

13. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Powinni całkiem porzucić już te złomy. Może dzięki takim zagrywkom ludzie w końcu kupią aktualny sprzęt.

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ciężko nowe konsole nazwać aktualnym sprzętem skoro przegrywają z 2 letnim PC. Ma to jednak swoje zalety. Teraz kupiony pc za te 3-4k spokojnie starczy na całą generację zapewniając lepszą grafikę i płynną animację :)

15. Turin

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Powodzenia w graniu na w PC w takie pozycje, jak Forza, Halo, inFamous, Killzone, The Order, Bloodborne etc ;)

Julian1916 lubi to.
  16. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nuda, nuda nuda nuda fajne i nuda. Wciąż więcej exów ma pc ;)

17. Turin

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Indyki i survivale. AAA raczej nie ma :p

18. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To prawda ale w kwestii aaa na konsolach nie dzieje się nic ciekawego. Nic mnie od czasu rdr nie zatrzymało na dłużej.

Wczytywanie...

Poleć forum