Mortal Kombat X wprowadzi masę nowych zawodników - więcej niż pierwsza część serii!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wielu fanów bijatyk z wypiekami na twarzy czeka na nowe informacje dotyczące kolejnego już Mortala. Aby zaspokoić nasz głód przemówił sam Ed Boon.

W Podcascie Majora Nelsona wystąpił Dyrektor Kreatywny Mortal Kombat X. W trakcie rozmowy wyszło na jaw, że ekipa Netherrealm Studios jest w tym roku bardzo twórcza i pragnie włożyć w serię jak najwięcej od siebie.

Postanowiono zatem dodać do niej trochę nowych zawodników, jak powiedział Pan Boon; "najwięcej w historii, przebijając nawet pierwszą część".

Dodatkowo napomknął, że zespół ma do pokazania dużo więcej nowości.
Mamy trochę więcej zawartości (do pokazania), ale gryziemy się w język, ponieważ chcielibyśmy już o tym powiedzieć. Trudno zatem jest nam o tym jeszcze nie wspominać.
Ciekaw jestem co ukrywają panowie z Netherrealm. Może znów dostaniemy do swojej dyspozycji postać pokroju Kratosa?​

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No to jestem ciekaw.. Przypuszczam, że nowy MK będzie miał 24-26 postacie.


I na 101% nie pobije -wg mnie- genialnego Mortal Kombat Trilogy, gdzie było jak się nie mylę 32 postacie.
 

zoltan1980

Użytkownik
Użytkownik
A co za problem pobić pierwszą część, która miała (o ile się nie mylę...) siedmiu zawodników? No chyba, że temu panu nie chodziło o grę z 1993 roku...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A co za problem pobić pierwszą część, która miała (o ile się nie mylę...) siedmiu zawodników? No chyba, że temu panu nie chodziło o grę z 1993 roku...
Mortal kombat trilogy to nie część pierwsza a bodajże czwarta.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Trilogy to była odświeżona 3 tak samo jak ultimate . Po prostu dali wszystkich zawodników co byli w pierwszych trzech częściach plus raina

Wysłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom