1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Mostek Połudiowy - Powodem open tray który znajduję się na płycie głównej xbox360"

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kusiu, Czerwiec 29, 2010.

1. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem, wiem temat wałkowany - jednak spotkałem dość nietypową rzecz..

Mam napęd liteon już bardo długo i co jakiś czas pojawią się napis "open tray" za trzecim lub czwartym razem gra się wczytuje i nie ma problemu.. dzisiaj na forum ktoś miał podobny temat i zgłosił się pewien user z forum że pomoże naprawić i podał gg, więc skusiłem się napisać by usłyszeć co nowego można z tym zrobić i okazało się że naprawa u niego to 60 zł w serwisie 100 zł (a nowe napedy latają po 119zł - ale to taki szczegół) ot co się dowiedziałem, błędem open tray jest mostek południowy na płycie głównej.. Może ktoś to potwierdzić?

A i userowi bardzo zależało bym podał jaką posiadam płytę xboxa i padło pytanie:

UWAGA: Chcesz się zamienić? pytam tzn. i dostaję odp.

"aparat telefon pad uniwersalny kamerka uniwersalna gra" :D

Dexter czy błędem open tray jest jakiś mostek na płycie?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze i być Southbridge, tak jak i CPU oraz napęd. Wszystko jest mozliwe :)

4. kusiu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No dobra, uszkodzony mostek na płycie głównej xbox 360 a po sczytaniu klucza i wrzuceniu do innego (nowszego) napędu błędu nie ma, więc chyba ta teoria jest jakąś wyssaną z palca..

5. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli inny napęd po zarzuceniu mu klucza jest prawidłowo działającym urządzeniem to jak widać nie wina elektroniki samej konsoli, lecz samego napędu.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak gra sie wczytuje za ktoryms razem to wina lasera. Uszkodzony southbridge to ROD 0021 lub przypadki kiedy sprawny naped sam sie wysuwa lub wrecz przeciwnie. Twoj blad to wina napedu na 100%.

7. kusiu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I dokładnie mam takie same sugestie a jakiś ... będzie mi wmawiał mostek na płycie x-a a śledziłem jego posty to prawie wszystkie są typu "kupie/sprzedam" szuka frajerów by wysyłali mu konsole a o resztę to on zadba...

Dzięki wszystkim, temat do zamknięcia a nick usera to:

- dawid27, jeśli macie problem z "open tray" napędu on wam zrobi to bo problem jak twierdzi leży w jakimś chipie a wymieni pewnie napęd na jakiś stary który chwilę pochodzi albo przy dobrym wietrze podkręci wiązkę lasera, gdzie też pochodzi do kilku miesięcy a co zrobi zresztą konsoli to już nie wiadomo :D Może wymieni na jakieś aparaty i telefony :D

Szacun, szkoda tylko że z forum robi giełdę..

Temat do zamknięcia.

8. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    STary- mi też mówił że to mostek południowy. Chciał żebym mu całą konsole wysłał+ 100zł to on to naprawi. Odradzam tego użytkownika. Skalibruj napęd-jak to nie pomoze to wymieniaj napęd

Wczytywanie...

Poleć forum