1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mostek WiFi kilka pytań

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lukas1729, Maj 4, 2012.

1. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    mam zamiar kupić taki oto wynalazek : WiFi BRIDGE OPENBOX DREAMBOX XBOX kamera (2315298054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    aby grać multi bo org adapter jest 3x droższy , mam pytanie czy ktoś tego używa i czy jest to cały czas włączone nawet kiedy konsola jest wyłączona (jeśli będę zasiał to zasilaczem to sam moge decydować kiedy go podłączyć ale tak nie chce , odpinać przewodu usb też nie chce) czy będzie to tylko włączony gdy i konsola będzie włączona ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a nie lepiej kupic router z funkcja ap client i nim sie podlaczyc? wiadomo ze bedzie dzialac, ja tak mam zrobione i nie ma zadnych problemow

4. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    w tej chwili mam tak zrobione , ale mam intenret 2 mb i jakoś dziwnie czuje spowolnienie kiedy ten router jest cały czas włączony a ja np siedzę w internecie na PC . chciał bym aby był on włączony do internetu gdy chcę pograć na xboxie a nie cały czas .

Wczytywanie...

Poleć forum