1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Motionsports Kinect

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Amelia, Styczeń 30, 2011.

1. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam, Grał może ktoś w tą grę proszę o szczerą odpowiedź bo słyszałem różne (mieszane) opinie i nie wiem czy warto sobie tym tytułem zawracać głowę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Chodzi ci o Kinect Sport czy o Kinect Adventures bo Motions sport kinect nie ma na 99,9%

4. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Ja w tą gierkę nie grałem ale ma ją mój kumpel który mówi, że jest do bani i proponował mi wymianę za kinect sports :p Podobno nie ma po co tego kupować mimo iż grafika jest "lepsza" to sama gra jest na prawdę do BANI ! :)

Wczytywanie...

Poleć forum