1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Motionsports play for real

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krolowa207, Marzec 12, 2015.

1. Krolowa207

Krolowa207 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich.
    Od niedawna mam konsolę. Zakupiłam grę Motionsports play for real jednak mam aktywne tylko 1 etapy. Jak odblokować kolejne? Pomimo wygrania np boksu kolejny się i tak nie aktywował.
    Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrianos116

adrianos116 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jesteś zalogowana na swoim profilu( wiem , że głupie pytanie )? Z tego co pamiętam to musiałem zagrać parę razy .

4. Krolowa207

Krolowa207 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na konsoli mam tylko jeden profil - swój. I zawsze po uruchomieniu się do niego loguje.

Wczytywanie...

Poleć forum