1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moto GP '08 czy SBK '09 ?? Co wybrać??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PonczeQ, Lipiec 4, 2009.

1. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Witam. Taki jak w temacie. Co jest lepsze na XboX 360 - chodzi mi o grafikę, płynność i grywalność. Pozdrawiam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Osobiście wolę Moto GP.
    Według mnie jest bardziej realistyczne,czuć prędkość,ogólnie - przyjemniej się jeździ.
    Ale to tak jak z tenisem,jedni wolą Top Spin 3 a inni Virtua Tennis,kwestia gustu.

4. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Top Spin 3 to symulacja, a Virtua Tennis to dla zabawy - jeżeli tak myślę, to lepsze będzie dla mnie Moto GP 08??

5. MadMax

MadMax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sbk 09 zrobiło spory postęp w stosunku do 08 i już nie odbiega od moto GP. Mi osobiście spodobało się Sbk 09 i chyba to bym wybrał.

Wczytywanie...

Poleć forum