1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moto Racer 4 przypomina poprzednią generację. Gra wygląda źle, ale oferuje dynamiczną rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Francuskie Artefacts Studio postanowiło wskrzesić markę Moto Racer, ale nadchodząca produkcja nie zaoferuje oczekiwanej jakości pod względem oprawy. Świeżutki gameplay ujawnia wszystkie niedoskonałości pozycji.

Trzy główne odsłony serii Moto Racer zadebiutowały w latach 1997-2001 i od tego czasu gracze czekali na porządną produkcję z tego uniwersum. Artefacts Studio postanowiło wskrzesić legendarną serię, ale nadchodząca produkcja nie prezentuje oczekiwanej jakości.

Poniżej zobaczycie ponad 20 minut rozgrywki z Moto Racer 4 i produkcja wygląda po prostu źle. Twórcy skupili się na przygotowaniu dynamicznej i płynnej rozgrywki, ale na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych gry powinny wyglądać lepiej.

Ekipa Team VVV podkreśla, że gameplay nie zawodzi, ale pozycja Francuzów debiutuje już w przyszłym miesiącu, czyli w bardzo gorącym okresie. Kilka dni przed tytułem na półki sklepowe wskoczy Mafia III, Gears of War 4, czy też Rise of the Tomb Raider (PS4)… A nie możemy jeszcze zapomnieć o premierze PlayStation VR z pełnym zestawem produkcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie to słabo. Swego czasu bardzo dużo grałem w moto racer 2 na PC (stare dzieje) i była to jedyna odsłona która do mnie przemówiła i przysporzyła długie dni grania z kolegami na "zmianę".

ArturM05Pl lubi to.
  4. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam podobne wspomnienia. Obecna wersja dupy nie urywa.

Tapatalk

Onicniepytaj lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum