1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MotoGP 08 - wasze opinie...

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tymon1988, Październik 21, 2008.

1. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    Jak w temacie czy ktos juz grał w tą grę? godna uwagi, jakie ogólne wrażenia...

CZEKAM NA ODPOWIEDZI :) 8)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Odp: MotoGP 08 - wasze opinie...

Ja właśnie cholera też bym chciał wiedzieć. Dzisiaj chyba zacznę to ściągać. Sam jeżdzę na motocyklu na co dzień, na dodatek też na sportowym, także ja chyba bym najlepiej ocenił realistyke gry :]

4. Kuba380

Kuba380 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

odradzam i to bardzo !! jestem fanem motogp ale model jazdy jest beznadziejny wyjedzie sie troche po za droge i juz gleba !! naprawde zostawcie sobie plyte na inne gry bo ich teraz bedzie bardzo duzo !! jeszcze grafika koszmarna! NIE POLECAM!

5. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no chyba na tym polega fizyka jazdy że jak wyjedzie się na śliską trawę to jest pewne że będzie gleba...
    zresztą gry nie polegają na jeżdżeniu po bandach bo takie rzeczy to tylko w NFS dla dzieci NEOzdrady

6. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

O jasny gwint :eek: Weź chłopaku kiedyś wsiądź na motocykl. Z autopsji wiem, że jazda po trawniku z prędkością większą niż 5km/h kończy się buksowaniem tylnego koła, a następnie zarzuceniem tylnego koła w lewo bądź prawo, po czym gleba na bok. Poza tym, nie polecam takiej gry osobom, które nie miały nigdy styczności z motocyklami, a tym bardziej motocyklami sportowymi zwanymi ścigaczami. Ile ja już widziałem głupot, które stwarzali gracze w grach motocyklowych. Od hamowania na łuku/zakręcie (każdy kto jeździ wie, że na łuku/zakręcie NIE HAMUJEMY, robimy to przed zakrętem, a na zakręcie jedyne co możemy zrobić to przygazówkę), po pokonywaniu zakrętów od wewnętrznej do zewnętrznej (powinno być odwrotnie), dzięki czemu bardzo często wypadali z trasy. I proszę mi nie mówić, że gadam głupoty - na co dzień jeźdżę Honda Fireblade 900, waży mniej więcej tyle samo co motocykle w MotoGP i posiada tę samą moc.

7. Kuba380

Kuba380 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

wiem od lukach dobrze napisałeś ! zreszta zagraj i sam zobaczysz:) nie chce mi sie z nikim klucic

Wczytywanie...

Poleć forum