1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MotoGP 13 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 15, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Crap,grywalność 1,grafika z przed dekady-nie warto.

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    absolutna tragedia. a tak liczyłem na cos konkretnego. ale ten model jazdy, to z doopy wzięty...

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Beznadzieja odgrzewany kotlet co roku ostatni raz grałem w wersje z 2010r i nie widzę żadnej różnicy grafika beznadziejna taka jak była grywalność to samo animacje też odwzorowanie torów zrobione na odczepnego.
    Ogólnie gra jest nudna, monotonna brak w niej emocji i uczucia szybkiej jazdy (jak w F1 od codemaster), podczas jazdy słyszymy tylko silnik i nic poza tym :mask:

Zastanawia mnie co za ludzie kupują tą grę że twórcy co roku ją "kopiują" zmieniając tylko cyferki obok tytułu...

Moja ocena 3/10 :uncomfortableness:

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na szczęście jest demo i na szczęście najpierw pobrałem demo!
    Nie będę oceniał pełnej gry bo w nią nie grałem. Ale to co widziałem w demie w zupełności mi wystarczy by przekreślić tą grę.

Gra jak na dzisiejsze czasy strasznie paskudna. Jedyny ciekawy motyw to kamera z kasku ale na tym raczej koniec. Rozumie, że fanom może się podobać, iż non stop słyszymy silnik, lecz mnie po chwili już brzydził.. Tory wyglądają okropnie - i to lekko powiedziane, zresztą cała grafika.

Jestem rad, że najpierw wypróbowałem demo, a nie od razu full wersje. Byłbym zły jakbym zrobił to odwrotnie.

Dla mnie ta gra to strata czasu. Bez dwóch zdań najlepsze gry o motorach to: Moto Racer 2 i 3. Też była tam jakaś odsłona MotoGP która była dobra ale nie pamiętam już jaka to była :D

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja też grałem w demo i nie polecam. Najlepsze jest Moto GP 06 i nic mu jak narazie nie dorównało.

8. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przed MotoGP, kilka lat temu grałem w Sbk 2011 na PC, która była świetną grą. Bardzo realistyczna. Widząc, że MotoGP 13 będzie od tego samego studia (Milestone) spodziewałem się dobrej gry, a tutaj masakra. Gameplay tragiczny, grafika strasznie brzydka. Ogólnie nie polecam. Jeżeli ktoś na prawdę chcę pograć w dobrą gre motocyklową to niech sprawdzi serię SBK.

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no ja właśnie sbk generations dziś uruchomiłem. :D całkiem niezły model jazdy, i grafa, której braki tak nie rzucają się w oczy, jak w rzeczonej motogp 2013.

1 osoba to lubi.
  10. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Grałem w demo i od razu po włączeniu miałem taką minę o_O i pytanie zadawałem WTF?! czy to na pewno jest 13? Moim zdaniem tragedia. Osobiście nie polecam !.

Dziękuje. Koniec Wizji. :p

11. Tomo262

Tomo262 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Płock
    Gra idealna nie jest ale jeśli nie ma niczego lepszego z aktualnymi zawodnikami to dla mnie jako fana Moto GP to zadowala. Na aspekty jak grafika nie zwracam zbytniej uwagi, dla mnie jest wystarczająca. Na livie nie było z kim grać w moto gp 10 a tu się coś dzieje. Pełna licencja Moto GP dużo ciekawych filmików. Dla fanów gra wystarczy a nikt do gry w nia nie zmusza. LwG

Wczytywanie...