MotoGP 13 - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Crap,grywalność 1,grafika z przed dekady-nie warto.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
absolutna tragedia. a tak liczyłem na cos konkretnego. ale ten model jazdy, to z doopy wzięty...
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Beznadzieja odgrzewany kotlet co roku ostatni raz grałem w wersje z 2010r i nie widzę żadnej różnicy grafika beznadziejna taka jak była grywalność to samo animacje też odwzorowanie torów zrobione na odczepnego.
Ogólnie gra jest nudna, monotonna brak w niej emocji i uczucia szybkiej jazdy (jak w F1 od codemaster), podczas jazdy słyszymy tylko silnik i nic poza tym :mask:

Zastanawia mnie co za ludzie kupują tą grę że twórcy co roku ją "kopiują" zmieniając tylko cyferki obok tytułu...

Moja ocena 3/10 :uncomfortableness:
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Na szczęście jest demo i na szczęście najpierw pobrałem demo!
Nie będę oceniał pełnej gry bo w nią nie grałem. Ale to co widziałem w demie w zupełności mi wystarczy by przekreślić tą grę.

Gra jak na dzisiejsze czasy strasznie paskudna. Jedyny ciekawy motyw to kamera z kasku ale na tym raczej koniec. Rozumie, że fanom może się podobać, iż non stop słyszymy silnik, lecz mnie po chwili już brzydził.. Tory wyglądają okropnie - i to lekko powiedziane, zresztą cała grafika.

Jestem rad, że najpierw wypróbowałem demo, a nie od razu full wersje. Byłbym zły jakbym zrobił to odwrotnie.


Dla mnie ta gra to strata czasu. Bez dwóch zdań najlepsze gry o motorach to: Moto Racer 2 i 3. Też była tam jakaś odsłona MotoGP która była dobra ale nie pamiętam już jaka to była :D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Ja też grałem w demo i nie polecam. Najlepsze jest Moto GP 06 i nic mu jak narazie nie dorównało.
 

Matek17

Banned
Użytkownik
Przed MotoGP, kilka lat temu grałem w Sbk 2011 na PC, która była świetną grą. Bardzo realistyczna. Widząc, że MotoGP 13 będzie od tego samego studia (Milestone) spodziewałem się dobrej gry, a tutaj masakra. Gameplay tragiczny, grafika strasznie brzydka. Ogólnie nie polecam. Jeżeli ktoś na prawdę chcę pograć w dobrą gre motocyklową to niech sprawdzi serię SBK.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no ja właśnie sbk generations dziś uruchomiłem. :D całkiem niezły model jazdy, i grafa, której braki tak nie rzucają się w oczy, jak w rzeczonej motogp 2013.
 

Dave_NS

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w demo i od razu po włączeniu miałem taką minę o_O i pytanie zadawałem WTF?! czy to na pewno jest 13? Moim zdaniem tragedia. Osobiście nie polecam !.

Dziękuje. Koniec Wizji. :p
 

Tomo262

Użytkownik
Użytkownik
Gra idealna nie jest ale jeśli nie ma niczego lepszego z aktualnymi zawodnikami to dla mnie jako fana Moto GP to zadowala. Na aspekty jak grafika nie zwracam zbytniej uwagi, dla mnie jest wystarczająca. Na livie nie było z kim grać w moto gp 10 a tu się coś dzieje. Pełna licencja Moto GP dużo ciekawych filmików. Dla fanów gra wystarczy a nikt do gry w nia nie zmusza. LwG
 

Do góry Bottom