1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Motorcycle Club - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wrażenia z PC - pewnie na X360 zbytnio się nie różni.

Ta gra to jedna wielka porażka.
    Podchodziłem do niej sceptycznie. I jestem mega zadowolony, że zdecydowałem się najpierw przetestować ją na PC, nim ściągnę ją na X360. Bardzo dobrze zrobiłem owym podejściem, plułbym sobie teraz w twarz jakbym najpierw zaopatrzył się w wersję na X360..
    Dla mnie to typowa gra dodawana do "gazet" na wypełnienie luki na płycie + wrzuceniu czegoś full version by ludzie "coś tam" mieli. Dlatego jestem ciekaw kiedy gra wyląduje w jakimś CD-Action itp.

Przechodząc do samej gry to grając z ustawieniami maksymalnymi (bo więcej nie szło dać). Gra wygląda okropnie. Sterowanie jest jak dla mnie strasznie drętwe.
    Symulacja to nie miała być ale nawet jak na Arcade strasznie dziwnie mi się jeździło. Stawiając motocykl "na tylne koło" nie idzie kręcić. Poczucie prędkości i zwinności różnych motocyklów też jakieś nijakie.
    Grałem akurat na głośnikach z wyłączonym bassem (wiadomo o 1-2 w nocy nie będę grał z bassem) i dźwięk motocykli okropny. Wiadomo jest różnica między "typami motorów" ale przy hamowaniu i dodaniu gazu jakiś taki śmieszny dźwięk nie naturalny.
    Trasy na których jeździmy to śmiech na sali.. Małe niczym nie wyróżniające się. To trasy z Forzy 2 (na X'a starego) bardziej mnie zaciekawiły niż te.
    Takie coś jak wpadanie w poślizg w tej grze chyba nie istnieje.

Ocena:
    Negatywna i myślę, że nic więcej nie trzeba dodawać. Jako gracz karmiony różnymi NFS'ami, Forzą i innymi ścigałkami gra wypada blado. Z racji tego, iż trzeba ocenić to wlepiam grze ocenę "1".

Mówiąc krótko moim zdaniem najlepiej trzymać się tej gry bardzo bardzo daleko. Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa Xboxa. W każdym innym razie radzę skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą :)

2 użytkowników lubi ten post.
  4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jeśli zabieram głos w opiniach, staram się z reguły kilka zdań napisać.
    tym razem napiszę tylko- OMFG!!!
    bo tylko to byłem w stanie wystękać, po załączeniu tego crapu.
    wypróbowałem, usunąłem, zapomniałem.

5. volder

volder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
    sterowanie jak i oprawa graficzna leży na dnie studni.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    W tej grze nie da rady w ogóle spaść z motoru.

Wczytywanie...

Poleć forum