1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Motyw graficzny oraz obrazki użytkownika

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lord Ez_pot, Styczeń 1, 2010.

1. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Witam, chciałem się zapytać czy jest jakaś możliwość wgrania nowszych motywów graficznych oraz obrazków gracza bez łączenia się z XBL? Gdzieś czytałem, że jest to chyba możliwe, niektórzy mówią że przez USB a niektórzy że trzeba ręcznie wgrać na twardy dysk. Pytanie tylko - skąd to wziąć i jak załadować do konsoli. Proszę od odpowiedzi ludzi tylko tych, którzy znają się na rzeczy i wiedzą z czym to się je.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    specjalnym kabelkiem łączysz z kompem na allegro poszukaj, bo nie pamietam jak sie nazywa. Transfer kit cyz cos

4. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    To jest właśnie przykład bezprofesjonalizmu... Jeżeli już to prosiłem o dokładne dane, a nie "chyba nazywał się [...] czy jakoś tak...", i prosiłem również o linki do tych motywów graficznych oraz obrazków, jeżeli takowe istnieją...

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nazywa się to cudo "transfer kit" . Cen poszukaj na allegro i w sklepach internetowych , obrazków a nawet filmików poszukaj w google . Poza tym wykaż trochę własnej inicjatywy ( a nie obrażaj kogoś kto chce pomóc wytykając mu brak profesjonalizmu bo najpierw sam spójrz w lustro ) zamiast czekać aż ktoś poda wszystko na tacy i jeszcze nosek może Ci wytrze .

6. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Stara śpiewka z tym noskiem, już mogłeś wymyślić coś bardziej oryginalnego a nie pierdoły nie własnej roboty wypisywać... Dział pisze - dla świeżaków! a kto ja jestem patrząc po randze? No właśnie więc jeżeli nie możesz pomóc to nie pisz...

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Najpierw , zamiast zakładać kolejny taki sam temat jaki był już przynajmniej kilka razy poruszany , dobrze byłoby samemu poszukać zamiast jeśli ktoś chce pomóc to jeszcze masz do niego pretensje , a to że ceny nie podał albo linków . Więc nie zgrywaj większej gapy niż jesteś i poszukaj trochę , chyba że wolisz dogadać jakimś głupkowatym tekstem niż powiedzieć "dzięki za info , zaraz poszukam" , bo takie zachowanie nie świadczy o tobie za dobrze . Narka .

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum