1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Motywy na xboxa 360 skąd ściągnąc?(nie licząc xbox live)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kwiatek169, Listopad 6, 2010.

1. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zastanawiam się czy można np z jakieś strony ściągnąć motyw do dashboard bo te co były wgrane już mi sie znudziły a poza tym są już , jak by to powiedzieć po prostu STARE. Liczę na wasza pomoc:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. arasnet

arasnet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czechowice
    Ja zrobiłem sam. tak naprawdę podkładasz 4 obrazy wybierasz kolory i jest. wyjątkowo proste. soft Modio.

4. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Dużo zmienia też ustawienie własnej tapety. W google grafika chociażby znajdź tapetę w rozdzielczości takiej, jaką posiadasz na swoim TV, przekopiuj na pendrive, podłącz go do X'a i ustaw jako tapetę. Wiem, że to nie do końca to co chcesz osiągnąć, ale może zmiana tapety pomoże Ci w odświeżeniu wyglądu Twojego X'a, mi pomogło :).

5. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Tutaj masz łądnie opisane jak wgrywać motywy:
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/Oprogramowania-wgrywanie-gier-demo-na-pendriva-50472.html
    A w tym miejscu możesz kilka ściągnąć :p :
    http://xboxforum.pl/ogolnie-f18/tematy-xbox-360-[zakaz-postow-bez-linkow-]-46689.html

Mam nadzieję, że pomogłem :p
    Pozdrawiam xAHCx

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum