1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Może by tak jakieś wybory...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szonkok, Listopad 25, 2009.

1. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można by było zorganizować jakieś ankiety np. na najbardziej pomocnego moda, najbardziej życzliwego itp. Pewnie na razie wydaje wam się to śmieszne ale taka osoba która wygra poczuje że ktoś docenia jej ciężką pracę. Nic to nie kosztuje a "podwyższy morale".

2. Lotnik421 Xbox One

3. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobry pomysl ;p bo jest kilku moderatorow ktorzy jak maja zly dzien to sypia warnami bez powodow albo sa niesprawiedliwi i dajaa warna jednej osobie a drugiej za to samo w tym samym poscie juz nie :] i mozaby bylo poazac ktory moderator wypelnia dobrze swoja funkcje

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Glupota,bo po co?Itak kazdy kto chwali danego admina po warnie od niego bedzie jajczyl...

Czekamy na opinie spike i reszty modow;]

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Boisz się:)?

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A ja tam jestem za :) Zawsze może to poprawić naszą robotę ;)

Ale jak coś to też konstruktywna krytyka naszej pracy bo czasami czytam śmieszne opinie ;)

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie mam nic przeciwko jeśli taka wola ludu. Popieram jednak miedzianka bo rzeczywiście mogło by być dużo aktów zemsty za warny dane przez modów. Róbcie jak chcecie.

8. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    A mi to rybka;)
    ja dopiero zaczynam modowanie i nie wiem jak mnie inni doceniają więc nie wypowiadam się na ten temat;) Ale tak jak Miedzianek napisał teraz będziecie chwalić a jak warna, bana dostaniecie to go będziecie bluzgać;)

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie mam czego

Duzo osob z tego forum wychodzi z zalozenia-jestem nowy wiec mi sie warn nie nalezy.A ja robie to co mi powierzono-i nie patrze na ilosc postow.Dlatego od ludzi obrywam bluzgi za warny.Ale mnie to kancapi-przynajmniej od mlodego sie nauczycie

10. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

A skąd możesz o tym wiedzieć :) przecież nie masz żadnego ostrzeżenia / jesteś nowy na forum ... czyżby któryś z modów zranił twoje poprzednie konto ? :)

Co do ankiety nie mam zdania, chociaż i tak uważam że to niepotrzebne :p

11. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    jestem za głosowaniem, zobaczymy który najlepszy mod :)

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie głosowanie to bzdura. Każdy mod jest taki sam, bo takie jest jego założenie. Za nic warnów nie daje, bo ogranicza go regulamin. Wprowadzanie takich ankiet tworzy podział w samej grupie moderatorów, którzy zamiast trzymać się razem zaczną ze sobą rywalizować.

Warn jak sama nazwa wskazuje to ostrzeżenie. Jeżeli uważasz, że jest niesłuszne, masz od tego regulamin forum i o to walcz, a nie tworzysz tematy które nie oszukując się nie będą wyborami "najlepszego moda", zaś w których "zranione owieczki" będą mogły się wyżalić.

13. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    @up
    no dobrze, jest regulamin, ale nikt cie nie zmusza do głosowania a pozatym to jest tylko sugestia :p Ja jestem za głosowaniem, żalu nie mam do moda za warna :p a swoją drogą ciekawe jak by to wszyło.

14. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy temat pod głosowaniem będzie pełen wpisów typu : Głosuję na tego, bo tem mi to i tamto. Nie dość, że Ci od działów najbardziej zasyfionych (najwiecej warnow) dostają masę obelg na pw, to jeszcze mają je dostawać co tydzien/miesiac w temacie od glosowania?

Ja piszę to w trosce o grono modów, jako stabilny organ porządkujący, także moją sugestią jest nie wprowadzanie takiego pomysłu :)

15. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    RelaX MaX ja nie będę na nikogo głosował :)

16. Fedor

Fedor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Moderator nie ma być lubiany, ma być szanowany, bo sprząta. To jest tak jak z konserwatorem, czy woźną. Mają większe uprawnienia (może wejść do kantorka, kanciapy, gdzieśtam, ma klucze do wszystkiego), ale wykonuje żmudną, nudną, niekoniecznie dobrą pracę, żeby inni mogli korzystać bez pokrzywdzenia ich zmysłów estetycznych. Poza tym pamiętaj, że nad nimi też ktoś jest, nie mogą robić, czego chcą. Są kontrolowani i rozliczani ze swojej pracy.

Wczytywanie...

Poleć forum