1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Może nie aktualność, ale potwierdzenie mitu o R*

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szabat, Grudzień 26, 2011.

1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Tego newsa napisałem na podstawie niektórych danych z GTA IV, nie jest to oficjalny news. Wiele z was sądzi, że R* lubi chować daty premiery w niektórych częściach trailera, gier etc. Oglądając pewien film na youtube doszukałem się zawartej informacji w programie telewizyjnym w GTA IV, która informuje nas o tym "jak wygrał zachód".
    Najpierw film:
    . Przewińcie do 5:28. Gościu mówi, że możliwe, iż jest w tym zawarta tematyka ich następnej gry. Ale to jeszcze nic. Początek tekstu z reklamy nas nie interesuje. Później jest opowiadanie o "jeźdzących koniach, kryjówkach gangów"(łuźne tłumaczenie). Ale... Reklama to gameplay z Red Dead Revolver! Poprzedniczki Redemption! To niektórzy widzowie zauważyli. Ale nikt już nie słuchał co pan z telewizji ma do powiedzenia. "Coming tuesdayS on the next season of Spitton" czyli nadchodzi we wtorek(użyto liczby mnogiej, nie wiem czemu) w następnym sezonie spluwaczki. Spluwaczki? Następnym sezonie? No cóż. Data wydania gta 4 to rok 2008. RDR wydano w 2010 roku. Next season się nie zgadza. Chyba, że sezon to jakiś cykl tworzenia gier przez R*. Nie wiem. Ale spluwaczka, a raczej spluwanie to główny element dzikiego zachodu. Wróćmy do GTA IV. Tutaj informacja niepotwierdzona. Data premiery na konsole to środek 2008, na pc 2 grudzień 2008. Tutaj informacja niepotwierdzona dopiero. Ten spot reklamowy (w gta) doszedł chyba z jakąś aktualizacją i dopiero po wydaniu pc wersji. Nie wiem czy tak było. Ale wtedy next season miałby sens. Dalej, On tuesdays. Tuesday to wtorek. Data premiery rdr to 18 maj 2010. 18 maj był wtorkiem, czyli tuesday. Wiem, że rdr dawno wyszło, ale nie było o tym pisane, a mnie to bardzo zaciekawiło. Tym bardziej, że sam to stopniowo odkrywałem. I nie hejtujcie, że zdania nie zaczyna się od I , ani, że to nie aktualność, bo to dawno temu było. Was też to przekonało, że premiera gta 5 może mieć miejsce 24 maja, tak jak niby informuje informacja w trailerze?

//
    słuszna uwaga Freelander. Next season może oznaczać kolejną część red dead spluwaczki :) A "kryjówki gangów, konie itd" mogą oznaczać nowości, które "coming soon", czyli niedługo nadejdą. Czy odkrywamy kolejną zamaskowaną intencję R*? Trudne sprawyyyy. Od dziś jestem pewien, że gta 5 jest 24 maja, jak tajna informacja w trailerze.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Freelander

Freelander Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może następny sezon to po prostu kolejna część Red Dead?

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee

6. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    @up

sarkazm czy serio?;d mozna by napisac do R* , moze artykul jest prawdziwy ;d bo wszystko sie zgadza ze znakiem zapytania co do aktualizacji, ale 100% z wersja Freelandera

Wczytywanie...

Poleć forum