moze sie orientujecie

wojtas8912

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Pytanie moje brzmi.
CZY JEST MOŻLIWOŚC ZROBIENIA TESTU XBOXA KIEDY BYL PRZERABIANY I KIEDY MOGLA NASTAPIC USTERKA??
Problem mój tkwi w tym iz kupilem uszkodzonego xboxa tj. dzialaja filmyi cd z muza lecz org gry juz nie, a piraty czyta do momentu na menu "uruchom gre" i pozniej "wyczyść płyte szmatka" a niestety gosciu z komisu niechce mi tego przyjac stwierdzajac ze to moja wina ze ja cos z nim zrobilem, wiec jestem ciekaw czy da sie sprawdzic cos takiego kiedy taka usterka nastapila i co by mozna z ty zrobić...
Zgóry dzieki userom za pomoc!!!
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie da sie z tego co wiem, jedynie mozesz kombinowac np zglosic na policje lub do konsumenta ze gosciu sprzedal ci przerobiona konsole o ile masz paragon lub jakis inny dowod zakupu

P.S. W Czeladzi mam Babcie :)
 

wojtas8912

Użytkownik
Użytkownik
a przykładowo jak mam ta konsole jest ona z2006 zephyr to jakie gry na xboxa na niej chodz?? czy tych nowych nie moge wrzucic?? naped hitahi lg...
P.S Pozdrów babcie:)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Mozesz ale trzeba by ja przerobic do LT+ choc pewnosci nie mam w 100% czy to jedyny sposob bo sam jade na oryginałach, poczekaj na pewno ktos bardziej kumaty w przeróbkach sie wypowie
 

wojtas8912

Użytkownik
Użytkownik
up!!
 

kufer111

Banned
Użytkownik
padnięty napęd jest -hitahi-lg tak miały
 

wojtas8912

Użytkownik
Użytkownik
No wiec konsola jest do sprzedania za cene ~270zł bo niechce mi sie ani naprawiac ani kombinowac. W zestaw wchodzi dysk 20g okablowanie headset bez pada
 

Do góry Bottom