1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

moze sie orientujecie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtas8912, Styczeń 4, 2011.

1. wojtas8912

wojtas8912 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    czeladz
    Witam.
    Pytanie moje brzmi.
    CZY JEST MOŻLIWOŚC ZROBIENIA TESTU XBOXA KIEDY BYL PRZERABIANY I KIEDY MOGLA NASTAPIC USTERKA??
    Problem mój tkwi w tym iz kupilem uszkodzonego xboxa tj. dzialaja filmyi cd z muza lecz org gry juz nie, a piraty czyta do momentu na menu "uruchom gre" i pozniej "wyczyść płyte szmatka" a niestety gosciu z komisu niechce mi tego przyjac stwierdzajac ze to moja wina ze ja cos z nim zrobilem, wiec jestem ciekaw czy da sie sprawdzic cos takiego kiedy taka usterka nastapila i co by mozna z ty zrobić...
    Zgóry dzieki userom za pomoc!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie da sie z tego co wiem, jedynie mozesz kombinowac np zglosic na policje lub do konsumenta ze gosciu sprzedal ci przerobiona konsole o ile masz paragon lub jakis inny dowod zakupu

P.S. W Czeladzi mam Babcie :)

4. wojtas8912

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    czeladz
    a przykładowo jak mam ta konsole jest ona z2006 zephyr to jakie gry na xboxa na niej chodz?? czy tych nowych nie moge wrzucic?? naped hitahi lg...
    P.S Pozdrów babcie:)

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Mozesz ale trzeba by ja przerobic do LT+ choc pewnosci nie mam w 100% czy to jedyny sposob bo sam jade na oryginałach, poczekaj na pewno ktos bardziej kumaty w przeróbkach sie wypowie

6. wojtas8912

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    czeladz
  7. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    padnięty napęd jest -hitahi-lg tak miały

8. wojtas8912

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    czeladz
    No wiec konsola jest do sprzedania za cene ~270zł bo niechce mi sie ani naprawiac ani kombinowac. W zestaw wchodzi dysk 20g okablowanie headset bez pada

Wczytywanie...

Poleć forum