1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Może zmiana na PS3 ? Wymieniłbyś X360 na PS3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BabyBoy, Kwiecień 23, 2010.

1. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Witam.

Postanowilem zalozyc ten temat bo chce poznac opinie uzytkowników X360 - czy zamienilibyście Xboxa 360 na PS3 ? Oczywiście mowa o Slim(FAT podobno awaryjne).
    Ok, wiem że to forum o Xboxie i dlatego tymbardziej założyłem temat tutaj - sam jestem od kilku lat posiadaczem X360 i od kilku dni nosi mnie na PS3.
    Jak jest z wami? Mysleliscie o wymianie na PS3?
    Tytuły w jakie gram to tylko : NBA 2010, 2K10, Fifa 10, UFC ..
    Bardzo byście mi pomogli wypisujac wszystkie ZA i PRZECIW - moze zniechęcicie mnie do wymiany na PS3.
    Druga rzecz - nie zastanawiałbym sie gdybym zostawił dwie konsole u siebie, ale niestety biorąc PS3 wtedy X360 pójdzie do siostrzenca więc chcialbym tymbardziej przemyslec wybór hehe
    Nie chcialbym dokonac wyboru na PS3 a po miesiącu przejsc sie do sklepu i kupić kolejny raz x360 - wybór ma być jasny

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja po jakimś czasie bym wymienił, gdyby mi się znudziło już grać w X'a i spróbować czegoś nowego. W końcu oddasz siostrzeńcowi to nawet gdybyś chciał pograc w jakieś nowe gry na X'a to wtedy możesz do niego przyjść z grą.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    I co bym z piratami zrobił? Na miesiąc, dwa okej - na zawsze za nic.

5. Stalker Kaczy

Stalker Kaczy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
  6. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja zamieniłem Xboxa 360 Premke na PS3 80 GB i jestem bardzo zadowolony.Granie na oryginalach jest spoko i nie jest nawet drogie.Kilka razy zdazylo mi sie kupic gre przejsc ja i sprzedac drozej.

7. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja nigdy bym nie zamienił mojego cudownego xbox 360 na PS3.
    Chociażby dla tego, że pad od PS jest dla mnie bardzo nie wygodny a od x'a to normalnie "niebo w rękach".

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie wymieniaj ;] pady od X są O WIELE wygodniejsze, ogólnie ps3 jest brzydsze i jedyne co przemawia na plus ps3 to to ze jest troche mocniejsze niz X, aha i X ma wiecej ekslusivów

9. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    PS3 ma dla mnie ładniejszy design - pasuje do salonu
    ma BR - odtwarzacz filmów w razie czego
    nie gram dużo - kilka tytułów które podalem wyżej - więc oryginały nie są przeszkodą
    dużo bardziej cichy od X360 - duży plus dla mnie
    aczkolwiek nie wiem czy po prostu warto.Zastanawiam się jeszcze nad wszystkimi za i przeciw.

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moce obliczeniowe ps3 i xbox'a 360 sa bardzo podobne... Te magiczne siedem rdzeni dzialaja ciutke szybciej niz 3 rdzenie w xbox'ie lecz xbox nadrabia Karta graficzna.. pewnie teraz poiwesz "ale przeciez exclusiwy sa o wiele ladniejsze niz gry na xboxa"... to nie chodzi o sprzet lecz o blu-ray :), a czy ja bym zamienil? Napewno gdyby byla okazja zamiany na miesiac lub dwa to napewno z checia... poprzechodzilbym wysztkie gry ktore sa tylko na ps3 i potem bym oddal bo XBL nie zamienie na nic :)

11. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Bierz PS3 sam posiadam slimkę 250 GB i jestem bardzo zadowolony dodam, że po kupnie PS3 z Xboxa zrezygnowałem całkiem i nie tęsknie za nim ani trochę - nie pożałujesz. Kompan do UFC i NBA by mi się przydał:)

12. IloveTattoo

IloveTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bez wahania bierz Slimke ( nie wiem kto głupot nagadał ci że fat się psuję ) miałem fata od początku i dopiero niedawno na 250 slim wymieniłem a nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu aha i najważniejsze Xbox360 nie będzie nigdy centrum Multimedialnym jakim jest ps3 :D
    a exlusiwuw ma tyle samo co xbox ;p i ma God of war 1/2/3 :D HEAVY RAIN czy Uncharted 2 a jak mało grasz to spokojnie "jak podobno mało gier jest na ps3 " ci wystarczy .

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Niby czemu? Blu-ray : sorka, nie kupuje oryginalnych filmów od łoho więc BD mnie nie kreci.
    Muzyka? Xbox ma to samo
    Zdjecia? Jak wyzej
    Pozdro&pocwicz
    GoW - slashery sa glupie
    Heavy rain - interkatywny film, wole postrzelac
    Uncharted 2 - fajna gra, ale jedna :D

14. RaFi43

RaFi43 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Ja bym nie wymienił. Kupiłbym też ps3 i psp. Ale wszystko jest fajne więc chciałbym to i to ;P

15. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Xbox posiada 108 exclusivów, a PS3 63. I nie wliczam tam semi-exclusivów.

16. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co z tego, że Xbox ma 108, co z tego, że PS3 ma 63 skoro tylko kilka/kilkanaście zasługuje na uwagę na obu konsolach...

17. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ja również polecam PS3. Kupisz sobie wymienione w pierwszym poście gry i będziesz grać do woli , online ZA DARMO.
    PS3 to też moim zdaniem przyszłościowy zakup , dopiero teraz konsola zaczyna pokazywać pazur , graficznie jest co raz lepiej - siedem rdzeni w tandemie z GPU daje radę. Więc o wsparcie dla konsolki bym się nie martwił.

Jeśli chodzi o awaryjność , to czytałem , że najbardziej niezawodna jest wersja FAT 80GB.

18. BabyBoy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    No i jeszcze jedno - podobno można włożyć łatwo do PS3 dysk o dowolnej pojemności - powiedzmy 500GB czy 640GB(byle by 2'5 cala) - czy jest zatem sens kupowania Slim 250GB ? Czy lepiej jakiegoś starego fata? Zależy mi na niezawodności, w slimie podobno napęd jest trwalszy niż w fat - ale to tylko opinie innych.

19. Matthew_7

Matthew_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiesz ja miałem przed xboxem360 PS3 przez rok kupiłem bo PS to PS i z tym nie ma co polemizować, wygoda użytkowania, jakość materiałów konstrukcji, free online, działanie. Ale co z konsoli jak chcesz grać a szkoda dać 200 za premierę, czekasz na grę a tu cena 249 i warto? i to jest pytanie którą wybrać. Jeśli cie stać ( i nie jest ci szkoda ) na wydanie około 200 na miesiąc by pograć ( tak jak to było w moim przypadku na chyba że chcesz grać w gry które są nawet na PC to wtedy mniej ) to tylko PS3. Ale możesz sobie żyć ja PIRAT w spokoju ściągać gry i chodzić do kina 2 razy w tygodniu. No jest strach że się zepsuje ale trochę szczęścia resztę rozumu i wystarczy.

20. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nigdy bym nie wymienił swojego Xboxa na PS3 ; d Po 1 nie podobają mi się exclusivey na ps3.Pska jest trochę droższa ( **** na ten internet z lagami za free, bo przecież gold kosztuje 110zł na rok ) i gry chyba droższe.Poza tym jestem już jakąś związany :] No a jak Natal wyjdzie to już w ogóle.

21. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Twardowski proszę bez bajek tutaj, nie wiesz to się nie udzielaj.

Wczytywanie...

Poleć forum