1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Możliwość przeróbki Xbox Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19Szumi10, Lipiec 13, 2011.

1. 19Szumi10

19Szumi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Czy jest możliwość przerobienia TEGO Xboxa 360 Slima ?
    Chciałbym go przerobić bez utraty gwarancji.
    Do dyspozycji mam 100zł.
    Jest cień szansy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.Tak jest możliwość
    2.Xboxy wyprodukowane do lipca 2010,można przerobić nie tracąc gwarancji,jednak ty spóźniłeś się o 7 dni możesz przerobić tracąc gwarancje (wymienia się jakieś chipy czy coś)
    3.10zł?sam chip kosztuje ze 150zł, niewspominając o kosztach roboty.ok 250zł(poszukaj na allegro)ja kupiłem na allegro za 150zł przeróbke slima(pre-order więc kupiłem tanio)

4. 19Szumi10

19Szumi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    A nie opłacałoby mi się bardziej sprzedać tego Xboxa zostawiając sobie dysk 250GB i Pada i kupić przerabialnego albo przerobionego w formacie PAL ?
    BTW.
    Kupiłem Data Transfer Cable do Xbox Slim
    Da się wgrać podobno jakieś gry non-jtag czy jakoś tak . Jak się je wgrywa ?
    Mam program X360Port (był razem z tym kablem tzn była płytka z oprogramowaniem)
    Mam Xboxa i chciałbym sobie pograć nie płacąc stów za gry. Niestety z tego co widze mój Xbox jest trudno przerabialny i jest to kosztowne.
    Nie wiem co robić , sprzedać Xboxa i kupić nowego ale PAL i przerabialnego/przerobionego czy może zamiast Xboxa kupić PS3 (da się to przerobić ?) lub też poczekać aż wyjdzie jakaś tania przeróbka do niego (do 100zł) ?
    Pomóżcie doradźcie coś Proszę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum