1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Możliwość zbanowania konsoli, a Silver membership

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darekg11, Sierpień 11, 2011.

1. darekg11

darekg11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio grałem w Two Worlds II (w końcu polska produkcja). No i doszedłem do lokacji, w której miałem wykonać questa - wykonałem go i przy wychodzeniu z lokacji konsola zawsze się freezuje podczas ładowania. Poczytałem na necie i wiele osób tak ma i jeszcze patch nie jest gotowy. Lecz z ciekawości wysłałem do support'u maila czy wrzucą patch jako osobny link do downloadu żeby można było sobie wypalić na płytę i zainstalować tak jak update dasha.
    Odpisali, że nie więc tu moje pytanie: czy jeśli podepnę przerobioną konsolę (LT+) do neta tylko żeby ściągnąć tego patcha to jest możliwość otrzymania bana? Z góry dziękuję za odpwiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Możesz dostać. Ale nie musisz. Nikt tego nie wie.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak łatka do gry już wyjdzie to odwiedź stronę XBOX 360 Update Center i poszukaj patcha i ściągnij, następnie skonfiguruj pendrive jako urządzenie przenośne i wrzuć na nie patch poprzez program USBXTAFGUI. Następnie podłącz pendrive'a do konsoli i ciesz się łątką do gry offline.

EDIT : Żeby korzystać z tak wgranych TITLE UPDATES trzeba mieć stale podłączony pendrive. Nie da się ich przenieść na dysk twardy... chyba że ktoś podłączy dysk twardy do PC i wrzuci je bezpośrednio na twardziela.

5. darekg11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O kurde, wielkie dzięki.

Czyli po prostu przed włączeniem gry będę musiał wsadzić pendrive'a i grać z cały czas włożonym? Dla mnie to nie problem.

Mam tylko jedno pytanie, o co chodzi z tym urządzeniem przenośnym?

Aha i czy mógłbyś podać jakąś szybką instrukcję jak potem wgrać tego patcha na USB? Ściągnąłem ten program w wersji 4.3, ale niestety ich Support Site ani Help FIle nie działa.

EDIT: Już znalazłem jak to zrobić. Wielkie dzięki petroz.

6. Kubaszej

Kubaszej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox zeby czytał pendrive musi go sobie skonfigurować jako urządzenie przenośne. :)

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    żeby skonfigurować pendrive jako urządzenie przenośne musisz:
    1. musi on mieć minimum 1GB pojemności
    2. sformatować go na PC w systemie FAT32
    3. umieścić pendrive w gnieździe usb w konsoli
    4. przejść do ustawień->pamięć i wybrać pendrive z listy urządzeń
    5. wybrać skonfiguruj

aby wrzucić tam patche musisz podłączyć skonfigurowany napęd pod usb i otworzyć go w programie USBXTAFGUI (otwórz pierwsze urząrzenie USB albo coś takiego) i ściągnięte patche dodać do folderu CACHE. To wszystko.
    3.

8. darekg11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie. No nic to czekam na patcha.

9. darekg11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za odświeżanie ale czy jeśli podłącze konsolę do internetu to od razu zacznie mi samo aktualizować dashboard'a? Jeśli nie to czy jeśli odmówię instalacji najnowszego dashboarda to od razu zostanę wyrzucony z neta?

Wczytywanie...

Poleć forum