1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Możliwy sposób na bana ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ghost118, Listopad 13, 2009.

1. Ghost118

Ghost118 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam może przedstawię swoją historie x360 żeby wszystko było jasne. X360 kupiłem rok temu odrazu miałem w nim flash i odrazu był podłączony do neta dzień w dzień nigdy nie grałem w gry przed premierą i flashowałem napęd odrazu po wyjściu nowego flasha. Mam też router d-link 524 miałem z nim same problemy jeszcze przed posiadaniem x360 w gta 4 nie szukało mi serwrów tak samo w gow 2, w cod 4,5 nie moglem nigdy być hostem a w MW2 problem był gorszy ponieważ raz szukało mi serwerów a raz w ogóle grzebiąc w ustawieniach routera natknąłem się na opcje Xbox support bez namysłu wziąłem na enable no i to był błąd konsola odrazu sie zawiesiła po restarcie zobaczyłem że mam bana. Nie wiem czy to jest sposób na Ban mieć router d-link 524 z wyłączoną opcja xbox support może to porostu dziwny zbieg okoliczności, ale sądze że wcześniej dostałem bana a że router i x360 nie za dobrze ze sobą działały ban porostu nie działał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateo2048

mateo2048 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Ja kupiłem X'a w styczniu b.r. , od razu miałem w nim flasha, grałem w gry przed premierą, tylko w cod mw2 i nfs shift, dzisiaj po otrzymaniu wiadomości od Ghosta że dostał bana, odpaliłem swoją konsolę i... no wlasnie :( [*] ale cóż, liczyłem się z tym że jak gram na piratach tak czy siak później dostane bana...

Wczytywanie...

Poleć forum