1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Można grać na dwóch save'ach jedną grę?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marbox, Sierpień 10, 2012.

1. marbox

marbox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pytanie, prawdopodobnie jest ono banalne i proste. Jestem świeżakiem i tydzień temu kupiłem Xboxa.
    Mój problem polega na tym, że gramy sobie z bratem i nie wiemy jak saveować gry, tak żeby każdy miał osobnego savea. Czy jest w ogóle taka możliwość, czy trzeba po prostu grać w różne gry i się wymieniać potem jak jeden przejdzie jedną, a drugi drugą?
    Mam nadzieję, że nie jest to idiotyczne pytanie, ale tak jak wspomniałem jestem świeżakiem i nie ogarniam jeszcze wszytskiego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Osobne profile sobie zalozcie i po problemie

Wczytywanie...

Poleć forum