Mozna zamowic tego xboxa?

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
OKAZJA XBOX 360 ARCADE NOWA IXTREME + Karta 512 (928574998) - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem czy to jest warte zamowienia, a widze tam ze jest ixtreme 1.6, czyli stary, to pewnie nie bardzo?

Czy moze tego?
http://allegro.pl/item929478045_nowy_xbox360_arcade_jasper_hdmi_ixtreme_gratisy.html

Zalezaloby mi na tym sofcie 1.61 najnowszym
 

Antenelles

Banned
Użytkownik
oczywiście, że ten drugi ;) bierz i się nawet nie zastanawiaj
 

plaskihwdp

Użytkownik
Użytkownik
bierz 2 z lt tylko koles ma malo komentow i bez pobrania
 

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
Jest za pobraniem przesylka 45zł. A czemu z lt? Ja nie bede grac online, chce tylko zeby mi konsola odpalala piraty wszystkie, to nie lepszy bedzie 1.61 ??
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie nie zastanawiaj sie bierz ten 2:D
 

Antenelles

Banned
Użytkownik
nie będzie lepszy 1.61 bierz z LT ;]
 

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
Nie no, juz nic nie kumam. Dopiero ktos mi powiedzial ze 1.61 bedzie najlepszy do grania offline. Moze mi doradzic ktos kto sie naprwade zna na tym? Jeszcze raz potworze, nie bede gral ONLINE, potrzebna mi konsola jedynie do grania w domu na kopiowanych grach, jaki soft bedzie najlepszy ??
 

Antenelles

Banned
Użytkownik
obojętnie czy będziesz grać offline czy online to najlepszy będzie LT
 

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
Dobra to czekam teraz az ktos z innych znawcow to potwierdzi :) A co z gwarancja? Utrace ja na zawsze?
 

m3rcin

Użytkownik
Użytkownik
pewnie że LT niż 1.6 sam teraz chcę przerobić na LT zęby spróbować przez neta bo mało prawdopodobne ze dostaniesz bana ale nie gwarantuje ci to ze nie dostaniesz w 100%
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
najlepszy do offline bedzie ix1.61NS. Ale koniecznie NS a nie zwykly ix1.61.
 

snupson

Użytkownik
Użytkownik
nie będzie lepszy 1.61 bierz z LT ;]
i po co piszesz bzdury i wprowadzasz ludzi w błąd. Myślisz że ten co ma więcej postów to jest mądrzejszy ?

@ HERBATKOWY : Jeśli grasz tylko na piratach i nie przez neta to nie kupuj z przeróbką LT tylko 1.61 NS i KONIEC TEMATU.
 
P

Pawlllosss

Guest
najlepszy do offline bedzie ix1.61NS. Ale koniecznie NS a nie zwykly ix1.61.
Zgadza się NS,nie będziesz musiał patchować.A co do gwarancji, jak plomby są nie naruszone i gdy wysyłasz z przywróconym firmware,to może naprawią.

ps.LT zapewnia większe bezpieczeństwo przed banem podczas grania online,ale wtedy trzeba patchować gry.
 

snupson

Użytkownik
Użytkownik
Zgadza się NS,nie będziesz musiał patchować.A co do gwarancji, jak plomby są nie naruszone i gdy wysyłasz z przywróconym firmware,to może naprawią.

ps.LT zapewnia większe bezpieczeństwo przed banem podczas grania online,ale wtedy trzeba patchować gry.
miałem koleszkę który wysłał klocka który najpierw był przerobiony a później wgrany oryginalny firmware i dostał odpowiedź od microsoftu listem że zakładają mu sprawę w sądzie o "próbę wymuszenia gwarancji sprzętu". Więc to własne ryzyko.
 
P

Pawlllosss

Guest
Ja kupiłem nowy elite za 935 zł
 

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
a Czy ja pytam za ile kupiles elite? Ten xbox z aukcji, to bylby Jasper ??
 

snupson

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 ARCADE JASPER NOWE (929228933) - Aukcje internetowe Allegro

tu masz jaspera nówke za 615 + kw + przeróbka .
 
P

Pawlllosss

Guest
a Czy ja pytam za ile kupiles elite? Ten xbox z aukcji, to bylby Jasper ??
Chciałem porównać ceny,a i premiumy chyba nie mają jaspera tylko falcony(nie jestem pewien)
 

herbatkowy

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze tylko odbior osobisty, po drugie bez przerobki, po trzecie za 679 jest arcade przerobiony jasper nowy ;) Ale szukam czegos z s dyskiem nowego przerobionego, do 1000zl
 

Do góry Bottom