1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MP3 jako pendrive?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brayniak, Lipiec 16, 2010.

1. brayniak

brayniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Czy jest możliwość podłączenia mp-trójki do klocka tak aby wykrywał ją jako pendrive? Czyli można było na niej zapisywać savy słuchać muzyki itp?

Proszę o konkretne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtr33

wojtr33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Raczej możesz,ja np: korzystam z mp4 do tych celów.Musisz zrobić format mp3 przy użyciu kompa na system FAT32.Tak samo trzeba postępować jak z pendrivem.

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Kolega u gory cos kreci, przeciez zeby uzywac pamieci przenosnej pod X'em do celu zapisywania save'ow trzeba ja sformatowac pod X'em, nie pamietam na jaki format formatuje Xbox, ale to chyba Fat32 wiec nie powinno byc problemu ze sluchaniem muzyki, tylko nie mozesz usunac plikow stworzonych przez X'a, jesli X formatuje na XFat to jest problem.

5. wojtr33

wojtr33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Przecież na koniec napisałem że trzeba postępować tak samo jak z pendrivem/chyba tego nie rozumiesz.Najpierw robi format na FAT32 na kompie,natomiast pózniej konfiguruje pendriva pod xboxem i może sobie przydzielić pod xboxa troche miejsca,a resztę zostawić na potrzeby mp3.Napisałem przecież że ja korzystam z mp4 jako pamięć w xboxie,chyba tego z palca nie wyssałem.

6. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja podłączam pod xboxa kablem usb Mp4,i słucham z niego muzyki,oglądam foty,oglądam filmy..Tyle wiem na pewno.

7. wojtr33

wojtr33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    No ja właśnie tak samo podłączam kablem,więc dlatego pisze że z mp3 też nie powinno być problemu.

8. brayniak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jeśli będę chciał normalnie posłuchać muzyki przez słuchawki mp3 normalnie ją odtworzy? Np. wyjść na miasto.

9. wojtr33

wojtr33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    tak,ale nie możesz całego obszaru mp3 przydzielić konsoli.

10. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Ja sam tak robie, mp3 podpinam do konsoli i odczytuje całą muzyke. I nie musisz formatować mp3 przez konsole, wystarczy że masz na mp3 system plików FAT lub FAT 32. Podpinasz, włączasz w konsoli "Biblioteka muzyki" i dalej "Urządzenie przenośne" i tyle. Natomiast Jeśli chcesz wgrywać save'y musisz sformatować odtwarzacz przez konsole. Ale na pewno coś miejsca po formatowaniu ci dostanie na mp3 i normalnie wgrywasz sobie tam muze

11. brayniak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm czyli morał jest taki, że lepiej kupić mp3 niż pendriva. :) bardziej uniwersalny zakup. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

12. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    brayniak, opłaca się tylko w jednym przypadku : kupujesz tani szajs nie przeznaczony dla audiofili, który ma dobry stosunek cena/pojemność, bo przeznaczanie pamięci odtwarzaczy dla audiofili takich firm jak iriver, laberg, vedia( ew. apple ale to są zabawki dla bogatych, 12 letnich dzieci) to marnotractwo :p

13. brayniak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ja audiofilem nie jestem, więc wystarczy mi najzwyklejszy odtwarzacz. :) aby czasami rozluźnić się podczas spaceru kawałkiem muzyki.

Chociaż dziś zauważyłem, że po podłączeniu mojego psp do xpudła również wykrywa normalnie muzykę, tapety itp. Jutro sprawdzę czy da się je sformatować pod iksa tak aby dało rade zapisywać savy.

14. ijoj47

ijoj47 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie, że tak, ja osobiście używam telefonu więc, z mp3 tym bardziej będzie kompatybilne ;p

Wczytywanie...

Poleć forum