1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MP3 + słuchawki ~ 300 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Czerwiec 1, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak w temacie, nie chcę zadnego mp4 czy innego szitu, potrzebne mi mp3, z możliwością tworzenia playlist, mixowania dźwięku, bardzo dobrej jakości dźwięku oraz pamięcią minimum 8gb. oprócz tego muszę kupić słuchawki douszne, najlepsze jak się da. mam 300 zł, jednak od poniedziałku włącznie, zacznie mi z tej kwoty znikać po 20 zł dziennie, także proszę o szybką odpowiedź ;) pozdr

co powiedzie o tym?:

http://allegro.pl/sandisk-sansa-fuze-8gb-plus-mp3-czarny-24h-i2365145859.html

i na koniec jeszcze dodam, ze najbardziej mnie interesuje coś o tym wyglądzie:

http://www.sony.pl/product/nws-b-series/nwz-b152f#/TechnicalSpecs

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    powiem Ci szczerze, że ten walkman od sony bardzo mnie zraził. kupiłem go i po dodaniu plików od razu je kasowało, model fabrycznie był uszkodzony ale miałem problemy z uzyskaniem reklamacji.
    w końcu gdy się wykłóciłem o swoje dołożyłem 40,00- i wziałem mp4 Phillips go Vibe 4GB
    4 GB jest to bardzo dużo jeśli chodzi o pliki muzyczne, a całość idealnie Twoim preferencjom. Słuchawki dodane do zestawu pierwszej jakości nie są ale grają przyzwoicie.
    w zestawie masz Kabel USB, płytkę i słuchawki. No i odtwarzacz.
    Philips - GoGEAR MP3 video player ViBE 4GB* - SA1VBE04K/17 - MP4 players - Portable multimedia - Sound and vision
    Odtwarzacz mp3 Philips GoGear ViBE 4GB - opis, informacje, dane techniczne produktu ja dałem za swojego 300+ ale to było ze 3 lata temu, używam słuchawek SENNHEISER HD201 i bateria wytrzymuje mi spokojnie ok 6-8godzin.
    Jestem bardzo zadowolony z tej mp4 i śmiało Ci ją polecam. pozdro

4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    po 5ciogodzinnym czytaniu for i poradników, obejrzeniu miliarda videorecenzji mój wybór padł na sandisk sansa clip plus 8gb + słuchawki soundmagic e10

do zamknięcia

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Podziwiam Cię.. Miałem ze 3 MP4 z dotykowymi przyciskami i za hu** już bym nie kupował żadnego odtwarzacza który ma dotykowe sterowanie. Krew może zalać..

Ten filmik widziałeś ?

Sansa Fuze+ Review - YouTube

Przecież to porażka totalna..

6. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Clip i fuze nawet spoko, ale za te pieniądze szału nie będzie. Ze słuchawek mogę plecic soundmagic, sennheiser, a-jays (ale tu kabel średni i przez to dużo tracą). Mam obecnie SM e10 i dobrze grają, mogło by być troszkę wiecej basu. No i Sennheiser cx300, wytrzymały 4 lata, jedne z lepszych z którymi miałem styczność w tym przedziale cenowym.

7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Z dobrych MP3 ma też iRiver a co do słuchawek KOSS Porta Pro wymiatają :)

9. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wymiatają, ale on chce dokanałowe :)

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zawsze można zmienić decyzję :) ale autor tematu dokonał już wyboru :)

Wczytywanie...

Poleć forum