1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MP3 + słuchawki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Marzec 19, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak w temacie. zamierzam kupić MP3, przynajmniej 16 gb, możliwość robienia playlist, equalizer, zeby nie bylo dotykowego ekranu, łatwosc w obsłudze 'z kieszeni' bez patrzenia na ekran, no i oczywiście świetna jakość dźwięku. zależy mi też na tym, żebym mógł podkręcić głośność az do niebezpiecznej granicy.

do tego zamierzam kupić słuchawki, takie douszne 'ogóry :D', najlepsze jakie się da.

zamierzam kupić na prawdę porządny sprzęt, na lata, budżetu jeszcze nie znam, ale na pewno nie będzie mniejszy niż 300 zł. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    według mnie najlepsze są creativy tyle ze troszke drogawe

4. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
  5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja mam Sansa Clip pierwszej generacji plus EP-630 i to mi wystarcza, do audiofilów nie należę, ale mogę polecić takie ustawienie.

Wczytywanie...

Poleć forum