1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mr Freeze zawita do Arkham City

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Sierpień 15, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W Arkham City poza Pingwinem i Two Face przyjdzie nam zmierzyć się także z Mr Freeze. Pojawił sie nawet trailer przedstawiający element rozgrywki z tym oponentem.

[video]http://www.gametrailers.com/video/mr-freeze-trailer/718944[/video]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Pięknie coraz ciekawiej się robi mam nadzieje, że gra będzie o kilka godzin dłuższa od poprzedniczki.

4. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podobnie jak kolega wyżej mam nadzieję, że gra będzie dłuższa od jedynki, długo nie mogłem oderwać się od poprzedniczki, oby i z drugą częścią było to samo

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Lubię freezera ale strasznie chusteczkowo go zrobili w grze :/ nie podoba mi się, aczkolwiek cieszy mnie fakt że sami najpotężniejsi wrogowie będą w jednej grze z nietoperzem w roli głównej. pytanie brzmi - KTO jeszcze się pokaże w produkcji :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dobre pytanie typu Who will be next :D. Ogólnie widzę, że w tej części pchają dużą ilość "znanych" czarnych charakterów. I to mi się bardzo podoba.

Chociaż ta lokacja na filmiku strasznie przypomina lokację z pierwszego Batmana, lekko tylko zmienioną (stoliczki itp itd).

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Świetnie zrobili tego Freeze'a! Wydaje mi się tylko że głos troche nie pasuje, ale może to takie fałszywe odczucia :)
    Ale kuszą tą grą... Nie moge się doczekać

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na tym filmiku nie podoba mi się mr. freez ale mimo tego strasznie jestem najarany na te gierke, pierwsza czesc byla fenomenalna i mam nadzieje ze dwojka przebije jedynke :) i prosze was, nie odbierajcie mi nadziei :D

Wczytywanie...

Poleć forum