1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS broni ceny Halo 3: ODST

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na początku zapewniano, że Halo 3: ODST - samodzielny dodatek do jednego z największych hitów na X360 - będzie sprzedawany w cenie niższej niż pełne wersje nowych gier. Teraz wiadomo, że tak nie będzie. Co na to MS?

Oprócz informacji, że Halo 3: ODST jest już gotowe, Microsoft ujawnił też na E3 amerykańską cenę tego samodzielnego dodatku - standardowe dla nowych gier 59,99 dolara. To nie odbiło się pozytywnym echem wśród graczy - przecież miało być taniej... Bungie, halo! "Nie widzimy tego projektu jako tytułu za $60"! I wszystko się zgadza, miało być, ale od czasu tamtych zapewnień rozszerzenie stało się ponoć większe, niż planowano.

Halo 3: ODST

Halo 3: ODST

"Wcześniejsze oświadczenia składano w czasie, gdy skala Halo 3: ODST nie była jeszcze do końca ustalona. Od tamtej pory projekt znacząco się rozrósł, stał się ambitniejszy. Wierzymy, że jest on teraz czymś więcej, niż tylko samodzielnym dodatkiem" - powiedział przedstawiciel Microsoftu serwisowi Joystiq. Po czym wymienił dobrze znaną listę cech ODST: nową kampanię dla jednego gracza z nowymi grywalnymi bohaterami, przechrzczony na Firefight tryb współpracy, trzy nowe mapy dla multi i pełną kolekcję tych wydanych dla części trzeciej.

Premiera Halo 3: ODST zaplanowana jest na wrzesień. Dodatek sprzedawany będzie w edycji dwupłytowej - na pierwszym DVD będzie kampania dla jednego gracza i co-op, na drugim znajdzie się multiplayer z mapami. W Stanach pojawi się też wersja za 99 dolarów, z limitowaną edycją bezprzewodowego pada do X360. W pudełkach z obiema znajdziemy też zaproszenie do bety kolejnego Halo, prequela o podtytule Reach.

MS broni ceny Halo 3: ODST - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Hehe..... M$ chce znowu zarobić kosztem graczy.M$ zamiast próbować odbudować sobie swój zszarpany wizerunek u graczy stara się jeszcze bardziej go popsuć.Ehh Kapitalizm.

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zobaczyny czy gra będzie warta swej ceny.

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    O jakim zszarpanym wizerunku mówisz?!Wybacz,ale ostatnimi czasy M$ mocno punktuje u graczy-widać to po zadowalających wynikach sprzedaży sprzętu i oprogramowania.

Co do ODST to po E3 powoli utwierdzam się w przekonaniu,ze gra faktycznie może być uznawana jako pełnoprawny produkt.
    Nieliniowość,otwarta mapa/swiat miasta New Mombassa,solidna porcja multiplayer-ODST plus beta Halo REACH.

A pomysł wydania gry na 2 płytach w ten właśnie sposób uważam za rewelacyjny.

6. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja również popieram taki sposób wydawania gier.Na jednym singl na drugim multi i jest super.Po co nam jakiś mega wolny blu-ray.Taki sposób naprawdę mi odpowiada.Nie wyklucza to z gry osób mających karty pamięci w swoich maszynkach.

Nie podoba mi się tylko sposób w jakim ma być wydany Forza 3.Trzeba było postąpić tak jak w wypadku Halo a nie samochody na tej płycie gra na drugiej.Bezsensu.Na dodatek jeszcze potrzebny dysk.

7. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja się martwię jak moje 20GB to zniesie 8 na plik wymiany + 8-9gb na halo3 z mapami, i teraz 2 płyty na ODST :/. Czas zbierać kasę na Dysk i na Halo, tylko że jestem spłukany po ostatnim przedłużeniu Live'a.

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    po co to piszesz? na jakiej podstawie uważasz że kogokolwiek poza tobą to interesuje???

M$ mocno stracił w oczach użytkowników - te zapowiedzi o płatnym wyłączniku do reklam na płatnych kontach, informacje o świadomym wprowadzeniu wadliwych komponentów do konsol, kręcenie z xlive polska, bezsensowne blokady regionalne i co? mało???
    ciągle za coś trzeba płacić - czasem po dwa razy - nie czujecie się robieni w trąbę? bo ja i owszem

9. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    jak dla mnie to halo jest już przereklamowane.

10. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Popieram :)

11. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Jak dla mnie to mam ogromna ochote zagrac w ta gre , to bedzie moj pierwszy kontakt z seria :D

Wydanie gry na 2 plytach to strzal w dziesiatke , zupelnie jakby specjalnie dla piratow zrobili ten zabieg :p Po co sciagac dwie plyty , skoro mozna sciagnac tylko jedna z single player'em .

Jezeli chodzi o cene , to nie wiem dlaczego miala by byc nizsza od ceny innych gier , przeciez to nie jest jakis tam DLC , a prawie ze nowa gra :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum