1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS chce, by Crackdown 2 był czymś szczególnym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Statystyki sprzedaży pierwszego Crackdowna nie oddają w pełni liczby fanów tego tytułu - przekonuje Phil Spencer z Microsoft Game Studios. To dla nich "dwójka" ma być "czymś szczególnym".

Microsoft przygotowuje dla właścicieli Xboksów 360 drugiego Crackdowna. Phil Spencer wierzy, że produkcja ta osiągnie wyższą sprzedaż w porównaniu do swej poprzedniczki. "Sprzedaliśmy 1,7 miliona sztuk Crackdowna" - wspomina szef Microsoft Game Studios zaznaczając jednocześnie, że ludzi, którzy grali w tę produkcję jest znacznie więcej. "Ponad dwa miliony użytkowników odpaliło go przez Live'a, a są przecież jeszcze tacy, którzy grali tylko offline" - podkreśla.

Crackdown 2

W obliczu niemałego zainteresowania Crackdownem, Microsoft chciał szybko wprowadzić na rynek drugą część. Ostatecznie zadebiutuje ona jednak dopiero w przyszłym roku. "Łatwo byłoby w tej sytuacji gonić za pieniądzem. Marka jest w naszych rękach, więc w prosty sposób moglibyśmy znaleźć innego producenta i zrobić coś, co nazwalibyśmy Crackdown 2. Chcieliśmy jednak, by to było coś szczególnego" - mówi.

Przypomnijmy, że nad grą pracuje studio Ruffian Games. Pomimo zmiany producenta, wiele osób odpowiadających za pierwszą część uczestniczy również w produkcji "dwójki".

MS chce, by Crackdown 2 był czymś szczególnym - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To screen z Dwójki? A ja myślałem że z jedynki...a tak wogóle to czym niby szczególnym ma być ta gra? To że "Ponad dwa miliony użytkowników odpaliło go przez Live'a" nie znaczy że tyle kopii nabyto niee...?

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja tam na pewno zagram ;p Przeszedłem 1 to i 2 musi u mnie zagościć ;)

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Crackdown 1 był bardzo dobrą grą.Z fajną mechaniką skakania po budynkach i rozwalania wszystkiego co napotkamy na drodze.Takie GTA tylko bardziej nastawiona na rozwałkę i z mniejszą swobodą działania.

6. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja jeszcze nie grałem nawet w jedynkę, ale skoro tak to rozdmuchują to w takim razie trzeba będzie ją odpalić ;>

7. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    no właśnie opinie czytałem (o jedynce), że fajne , ale powiem szczerze to po parunastu minutach mnie ta gra zniechęciła. Powie ktoś czy w ta gra "wciąga" po jakimś czasie grania?

8. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    No nie wiem ja grałem w 1 u kolegi i moim zdaniem jest słaba :/

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Zależy kto co lubi ;p Mnie to tak bardzo nie wciągnęło, ale gdy kupiłem x'a to miałem w zestawie, więc przeszedłem :D

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ta gra jest fajna ale trzeba jej poświęcić więcej czasu, początkowo zdolności bohater, nie ma prawie żadnych i nie jest ciekawie, ale im dłużej gramy tym postać jest silniejsza a sama gra robi się ciekawsza.

11. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    jedynka niezła - dwójka ma być lepsza, gdyż podobno chcą zrobić split screen co - op jako pierwsi w grze open world

powinszować

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum