1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS Point przy migracji kiedy się je dostaje?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jargo, Grudzień 3, 2010.

1. Jargo

Jargo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dowiedziałem się że przy migracji konta XBL dostaje się 800 lub 1600 MS POINTS, nic narazie nie kupowałem na rynku więc powinienem dostać 800 punktów konto założyłem około 5 miesięcy temu a przerejestrowałem 16 listopada. Punktów nie dostałem, czy te punkty dostane z opóźnieniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. COREONE

COREONE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tez jeszcze nie dostałem ale puki co mnie to nie martwi nawet nie tydzien mina od mojej migracji a czytałem na forum ze chłopaki dostawali po 3 tygodniach albo i lepiej także cierpliwości

4. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do miesiąca po migracji powinny punkty być(tak bynajmniej słyszałem, przeczytałem). Też czekam.

5. mareee

mareee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Czekać ale po 2-3 tygodniach mają się pojawić .

6. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Punkty dostalem po około 2 tygodniach.Dostałem wiadomosc na swoje konto z kodami do zrealizowania.

7. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Punkty zgodnie z regulaminem promocji dostaje się DO 30 dni od migracji, czyta się takie rzeczy. Dodatkowo pamiętajcie, że jeżeli macie kilka kont (ja miałem 3, bo na 3 konta dostawało się po 1 miesiąc XBL Gold przy zakupie konsoli) to możecie wszystkie przenieść i wykorzystać kod na jedno konto :]

Ja swój pierwszy kod dostałem po ok. 9 dniach.

800 MSP dostajesz gdy przenosisz konto i nie kupiłeś wcześniej nic na XBL, 1600 MSP jak przenosisz i już coś wcześniej brałeś za punkty.
    "Punkty za konto" dostaje się jeżeli konto było założone PRZED 10 listopada 2010

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja też czekam już około tygodnia, ale nie spieszy mi się :) żałuję tylko, że nie zarejstrowałem tych 2 pozostałych kont wcześniej, miałbym w tej chwili 2400 pkt :(

9. Jargo

Jargo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój post jest trochę spóźniony ale dzięki za odpowiedzi.
    Punkty dostałem po około 2 tygodniach, przyszła wiadomość z kodem i dostałem 800ms pointów

10. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    tak a propo to ja np dostawalem kody rowno po 11 dniach na 3 kontach, tylko zcwanilem sie w taki sposob ze:
    1.Na pierwszym koncie dostalem 800msp,ktore wykorzystalem na drugim.
    2.Po przeniesieniu 2 konta dostalem 1600 msp ktore wykorzystalem na 3 koncie.
    3.Po przeniesieniu 3 konta znowu 1600 msp.... i teraz znowu czekam na 1600 msp. jutro mija 11 dni wiec mysle ze i ta 4 seria pkt tez przyjdzie ;d

11. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Gdzieś ktoś już cytował M$, i chyba było że maksymalnie do miesiąca po migracji punkty pojawiają się na koncie :)

12. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Swoją drogą do kiedy trwa ta promocja ? I czy DLC i gry arcade które kupiłem na tym koncie będą nadal normalnie działać po migracji ?

Wczytywanie...

Poleć forum