Ms points na koncie z allegro.

Favi413

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy taki sposób nabywania punktów ms points jest legalny i czy grozi za to ban.
6000 MS POINTS USA/PL + W MINUTĘ + 24/7 + OD RĘKI (1494939735) - Aukcje internetowe Allegro
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
nie grozi banem. jest legalny. nic tylko kupowac. sam kupowalem

// o sekundy :p
 

VipKuzKo64

Banned
Było już kilka set razy na forum. Jest legalne i jeszcze nikt nie otrzymał za to bana. ^^


Edit: @up wyprzedzileś mnie. :D
 

Favi413

Użytkownik
Użytkownik
Ok, temat do zamknięcia.
 

Buchman

Banned
Tak jak kupiłem i się opłaca 100% legalnie.
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
100 % legalnie. Ja kupuje teraz 10000 bo się opłaca najbardziej
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy legalne ?
Nie.
Dlaczego?
Punkty sa kupowane za srodki z kradzionych kart kredytowych, co prawda nie ma za ta bana (chyba ze moralnego :D, przez to ze bierzesz udzial w nielegalnym procedzerze)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Punkty sa kupowane za srodki z kradzionych kart kredytowych,
skad wy do cholery wiecie skad oni te pt tak tanio maja ?
moze maja jakies tricki o ktorych pojecia nie macie ?
a pozatym to cos duuuzo tych kradziezy ^^
powiedzial wam sprzedawca "tak kradne karty kredytowe i sprzedaje pt"

pzdro
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sprzedawca odkupuje te konta od innych ludzi i jego to za przeproszeniem "wali" w jaki sposob ktos je zdobyl.
Po drugie jakie tricki ? Recznie sprawdzaja rozne kombinacje kodow ? Czy o co chodzi.

Oczywiscie mowie o duzych pakietach np. 10k za 60zl, a nie o 800MSP.

Poza tym tak duze ilosci punktow mozna kupic jedynie posiadajac karte kredytowa i konto. Nie ma tak duzych pakietow jako zdrapki.
 

VipKuzKo64

Banned
Nie rozumiem po co ta bezsensowna dyskusja, kolega zapytał, dostał odpowiedź, podziękował i poprosił o zamknięcie tematu. A wy tu nie potrzebnie posty nabijacie.
Co do tego skąd te pkt to naprawdę nie ma sensu dociekać skąd pochodzą, ważne że wciaż takie coś istnieje i z dnia na dzień tanieje, a wy zamiast sie cieszyć, że macie gry za pół darmo to dociekacie. Szkoda gadać. Nawet bym nie chciał, żeby wyszło na jaw jak oni to zdobywają bo to mogłoby wiązać się z zablokowaniem tej usługi przez M$ a tego byśmy chyba nie chcieli. ^
 

na2r

Świeżak
Świeżak
Bana na konsole napewno nie dostaniesz.Śpij spokojnie i korzystaj póki możesz
 

ZiomaL

Użytkownik
Użytkownik
Po co wy sie tak stresujecie że kradzione czy coś w tym stylu, kupujesz korzystasz, działa. Nic tylko się cieszyć sam ostatnio 6000 kupiłem i wszystko git.
Pozdro
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To ze niektorzy nie chca brac udzialu w takim procederze i nie mysla tylko o wlasnym portfelu.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Apropo punktów, może mi ktoś wyjaśnić skoki cenowe tych kont na allegro, raz ~60, potem 40zł za 4000, tanieją w Chinach?
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Sam sprzedaje takowe punkty, teraz niestety jest dużo nowych sprzedawców i się wszystko "Pierdzieli"... Nowi mają strasznie niskie ceny przez co wszyscy muszą spuszczać żeby cokolwiek zarobić. Jeśli ktoś chce kupić to niech bierze teraz bo taniej już nie będzie :]
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
te punkty to super sprawa. Można za nie kupić fajne gry. ja właśnie kupiłem 2 konta i nie żałuje , gry już mi się ściągają i zaraz będe grał za 130 zł za 2 konta i już zbieram kase na następne. A inni co nie chcą kupować takich kont to niech płacą sobie grubą kase za gry jak ich stać.

Ziomal masz racje :)
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Sam sprzedaje takowe punkty, teraz niestety jest dużo nowych sprzedawców i się wszystko "Pierdzieli"... Nowi mają strasznie niskie ceny przez co wszyscy muszą spuszczać żeby cokolwiek zarobić. Jeśli ktoś chce kupić to niech bierze teraz bo taniej już nie będzie :]
To jest akurat pozytywne zjawisko :>
 

Tek7iLa

Świeżak
Świeżak
Witam
A mam pytanie, czy sicagajc te gry bede mogl je normalnie odpalic na swoim koncie, nie be tego musial robic jakas metoda na 2 konta?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
normalnie na swoim
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
A ubrania dla avatara ? Będą na drugim koncie?
 

Do góry Bottom