1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS points - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mobius, Grudzień 19, 2010.

1. Mobius

Mobius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    Ostatnio zakupiłem 1200 MS points w serwisie XBOX Live Gold, Punkty, Microsoft Points - Sklep. Wszystko fajnie kod dostałem na maila, ale niestety nie wiem czemu nie mogę prawidłowo z niego skorzystać tzn. cały czas wyskakuje błąd, że "kod jest niepoprawny". Oczywiście napisałem maila do sklepu i otrzymałem odpowiedź "sprawdź czy konto jest założone na kraj Polska" oraz skan zdrapki z kodem. Moje konto jest założone na polskim live. Więc nie wiem w czym tkwi problem. Moje pytanie jest następujące, czy wie ktoś co jest grane ? Może ktoś miał podobny problem ? Na razie czekam na kolejną odp od sprzedającego.
    Z góry uprzedzam, że kod wpisuje w prawidłowym okienku i sprawdzam go z 3 razy przed zatwierdzeniem.

Wczytywanie...

Poleć forum