1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ms points pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jackassPL, Lipiec 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jackassPL

jackassPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, chcę zakupic ms points na allegro i znalazłem taką aukcje 4000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE ŚWIAT FOREVER (1158950934) - Aukcje internetowe Allegro i mam pytanie czy nie ma w tym jakiejś podpuchy bo tu za 50 zł jest 4000 punktów a na innej aukcji 4200 za 150 zł i czy jest jakaś różnica między tymi punktami, bo przecież 100 zł różnicy to bardzo dużo. dzx

2. Lotnik421 Xbox One

3. zero2

zero2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    między punktami nie ma różnicy, tyle że dostajesz je na nowe konto i jedyną rzeczą której nie możesz potem pobrać do swojego konta są dodatki do avatarow :) oprócz tego z tymi punktami jest wszystko ok :)

4. JakubNowy

JakubNowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na pewno da się potem wykorzystywać materiały zakupione za punkty z tego konta z allegro na własnym koncie? kiedyś sciągnołem patcha do bioshocka 1 i na drugim koncia (nie było ono podłączone do live) patch nie działał.

5. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Z punktami jest wszystko ok, różnica polega na tym, że dostajesz konto silver na którym są pkt., a na tych droższych aukcjach dostajesz zdrapkę. Jedyny chyba mankament tego tańszego konta to to, że nie możesz ściągać dodatków do avatara.

EDIT:
    Na pewno da się wykorzystać wszystko, oprócz dodatków do avatara!

6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Był kiedyś artykuł że mogą być to punkty z nielegalnych źródeł. Min. kupione z kradzionych kart kredytowych. Mówione było że takie konto może po pewnym czasie dostać bana.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum