1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS points, ściąganie, brak prądu i brak punktów...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Loopezik, Lipiec 15, 2012.

1. Loopezik

Loopezik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zakupiłem 2100 MS Points, wklepałem kod, punkty się pojawiły. Ściągnąłem 1 grę za 800, zacząłem ściągać drugą (Kinect Sports Season 2) i miałem awarię prądu w trakcie ściągania.
    Po powrocie prądu, w zakładce pobierane, gra się nadal ściągała, ale w końcu nie wiem co się stało, bo:
    - w Moich grach nadal mam tylko Demo,
    - po wejściu w Demo nie mam opcji "kup pełną wersję",
    - na Rynku gier też nie mam opcji "kup",
    - inne gry mogę kupić, ale po kliknięciu mam tylko 120 punktów (miałem 2100 + jakieś resztki, ściągnąłem grę za 800 i tę Kinect sport też za 800, skąd pozostało 120?)
    Macie jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wejdź w historię zakupów i dodaj do kolejki ściągania. Grę pobierze na nowo.

4. Loopezik

Loopezik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie tego szukać?

Ok znalazłem, ale dalej lipa, nadal mam tylko demo.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Usuń to co masz na dysku i dopiero pobierz na nowo.

6. Loopezik

Loopezik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mogłem znaleźć opcji edytuj ;)
    Próbowałem pobrać ponownie, niby pobiera, ale już po sekundzie jest 100%, i mówi, że żeby zagrać muszę włączyć grę, a tam nadal tylko demo.
    Spróbuję wszystko skasować i od nowa.

Wczytywanie...

Poleć forum