1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ms points

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tettet, Kwiecień 2, 2011.

1. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Zauważyłem że na allegro nie ma już punktów tych 6000 po 39,90. Po chwili szperania w google dowiedziałem się że allegro nie pozwala już sprzedawać ich sprzedawcom. Czy ja jako osoba kupująca kupiłem takich punktów ok 18000 mogę mieć jakieś problemy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też dopisuje się do pytania?

4. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Z tego co udało mi się dowiedzieć od kumpla, który sprzedawał tanie mspoints na allegro dowiedziałem się że otrzymał mail od allegro z ostrzeżeniem o nie wystawianiu ponownie tego typu kont pod groźbą blokady konta. Także wydaje mi się że M$ wziął się na poważnie za zwalczanie tego typu sprzedaży i wydał odpowiednie instrukcje allegro także oznaczać może to tylko jedno że tanie konta z mspoints znikną z allegro. Sprzedaż kont z allegro zapewne przeniesie się na fora itp. bo żaden szanujący się sprzedawca nie będzie chciał ryzykować blokady konta i być może jakimiś konsekwencjami.

5. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest wielu zaufanych sprzedawców, którzy na allegro wystawiali aukcje tylko "na życzenie", żeby nie robić szumu. Niestety nie każdy był na tyle mądry i tak to się kończy. Zawsze można napisać maila/na gg i załatwić to inaczej. Jakby nie było - konta wciąż istnieją.

6. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to tak ale za posiadanie takiego konta bedą grozić konsekwencje w postaci bana konsoli?

7. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie czy nam nieświadomym:) kupującym grożą bany ? Mam nowego xboxa 360 elite jasper i szkoda by było.

Zakupiłem kiedyś 3 konta czyli 18000pkt.

8. arturmk

arturmk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaczynacie chyba demonizować...

Rozmawiałem z 2 sprzedawcami, kont po prostu nie ma (sprzedawcy nie mogą ich kupić). Mają wysokie ceny i są blokowane po 2-3 godzinach - dlatego znikły.

9. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli era kont sie kończy a MS jedynie moze zablokować takie konta... W sumie to racja bo jak by dawali bana na konsole to ja dziekuje za takie kupowanie u nich oryginalnych takich punktów ponieważ gdzie tu ochrona danych osobowych!!! Ja na przykład nie życzę sobie żeby przez kupno punktów mnie MS rejestrowało... Za wykrycie przerobionego napędu to się zgodzę ponieważ podłączenie do sieci konsoli można wykryć ile jest na przeróbce i puscić bana falą. No ale punkty to by musieli mieć rejestrowana konsole i wiedzieć jakie konto do jakiej konsoli to jak ja bym miał z np 5 kont to co to troche ich serwery z tymi danymi to ja nie wiem jaką moc musiały by mieć zeby to wszystko ogarnąć... Zresztą przeróbka napedu i np przeróbka programem to jest ingerowanie w soft lub fizycznie w konsole! a kupno kont to np ja nie znam sie i myślę że to są konta oryginalnie zrobione i jaki paragraf mogą sobie wymyśleć o wystawieniu za to bana? Jak nawet ten generator czy kradzione karty kredytowe oni sami przelali te punkty ja na swoim koncie mam nawet emaila od nich ze bardzo dziękują za zakupione punkty i w miarach promocji czy czegoś tam dali mi prezencik dla avatara w postaci pada.... Hmmm a co trzeci email bedzie w stylu przepraszamy za przelanie punktów jesteś oszystem banujemy ci konsole skuu.... okradłeś nas nie mamy na chleb? No wybacz nadaje sie dobry pretekst to do sądu...

10. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie ma możliwości zablokowania konsoli, jedynie z konta mogą zniknąć msp - tyle.

po za tym wyobrażasz sobię by połowe xbox live zbanowali (bo nie tylko w pl na allegro ludzie to biorą przecież...) za te pkt? kolejne 20% graczy za lt+ zbanują i zostanie dużo graczy hehe.

swoją drogą - 6000 kosztuje 75usd, kupujesz za ~10usd (jak są po 30 zł) i myślisz, że jest wszystko gitarka - takie rzeczy tylko w Polsce.

jeszcze doda sobie taki sygnature 'gram tylko na oryginałach', chociaż od grania na lt+ różnicy dużej nie ma... hehehe. ja tam tego nie neguje, sam uważam, że przerobienie bardziej sie opłaca, ale nie lubię hipokryzji.

a era msp kończy się, fakt, jest co raz gorzej, tyle dodam dla zainteresowanych tematem.

11. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Będziemy zmuszeni do wymieniania się kontami
    PS:Ma ktoś może za te msp Lego TCS i Batle:Los Angeles i instrukcję do przypisywania licencji.Ja posaidam GTA IV mindig club NFS MW SR2 NBA 2K10 BBC2 I z 10 Arcade

12. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
  13. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Taa niestety to wszystko prawda, cytuję z innego tematu mój post:

14. sorian123

sorian123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak usunąć te konta. Da rade poprzez stronę czy trzeba dzwonić na infolinie. Czy nie będzie problemu z usunięciem gdy konto jest np USA ?

16. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Z czego usunac z konsoli ?

17. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    EEE ,sprawdzcie ceny u źródła. 6000 chodzi po około 12-15 Euro. Wiec przy dzisiejszym kursie 4,01 za Euro to konto silver 6000 wynosi od 50-60 zł dodać zarobek jakieś powiedzmy 20zł to sprzedawanie kont za 40 zł było nieopłacalne. Więc prawdopodobnie sprzedawcy dogadali się i wycofali swoje aukcje. Niedługo się pewnie pojawią za 70-80 zł Na wiadomych stronach można punkty zakupić wiec akcji MS chyba żadnej nie prowadzi.
    Spekuluję ale coś mi się tak wydaje

18. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Zdublowany post do usunięcia.

19. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Nie wiem co ty masz za źródła ale cena się nie zmieniła i dalej tego typu konta kosztują od 6-9$, 8 na 10 sprzedających bierze właśnie z tego źródła konta.

20. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wholesale - hot ! ! 1pcs xbox_live 360_Cards 10000 ms Points 10k points xbox360 10k points account us server M01
    Unit Price: US $30.31 ~ 34.20 / Piece
    Wholesale Price: Quantity Price Processing time
    1 --- 3 US $34.20 1 Days
    4 --- 5 US $33.60 1 Days
    6 US $32.48 1 Days
    7 --- 10 US $30.31 1 Days

Purchase Quantity: Piece US $34.20
    Shipping Cost: Free shipping to Poland Via EMS

Total Cost: US $34.20

Proszę bardzo dzisiejsza aukcja akurat 10k
    Najtańsze 6000 znalazłem bodajże za 19 $
    Ale jak mówiłem spekuluję wiec ...

21. fanatyk22

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Usunąć konto możesz logując sie na kompie i usunąć w opcjach konta znika na zawsze!!! Ale po co usuń z konsoli i czekaj lub daj mi te konto jak nie chcesz sciagne co masz na koncie i ci usunę.... Swoje narazie sie zastanawiam czy usunąc bo szkoda może nie zablokują tych kont.... Dostać bana nie mozna ponieważ jak pytałem sie zanajomego prawnika powiedział że jak np. kupiłeś nielegalnego windowsa powiedzmy 7 to konsekwencje tego są co najwyżej oddanie płyty (likwidacji) . A w naszym przypadku skasowaniu gier chociaż oni do dzisiaj nie potrafią znaleść kto ma gre legalna a kto nielegalną jedynie po przerobieniu nepedu lub softu. Najprawdopodobniej bedą kasować konta tylko... Więc narazie czekać zobaczymy jak bedzie...

Wczytywanie...

Poleć forum