1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS Points !!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bitwek, Wrzesień 18, 2011.

1. bitwek

bitwek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

mam takie pytanie a mianowicie

jak kupie punkty na allegro te 6000 to mam zamiar przeznaczyć je na Age of Empires online premium pack bo kosztuje ono 1600 punktów i tu moje pytanie gdy przeniosę licencje na swoje normalne konto to na tym koncie będę miał ten premium pack czy tylko na tym z punktami ?? bo na tym normalnym grałem już trochę ale chciałbym premium i nie wiem czy przeniesienie licencji coś da czy nie może wy wiecie coś na ten temat ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Po prostu ściągnij Age of Empires premium pack,zainstaluj na dysku i będziesz mógł grać na swoim koncie po co przenosić licencje ?

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak chce kupić konto na allegro ,to będzie musiał być zalogowany na obu żeby nabijać archwienty lub przenieść licencje na swoje konto

5. bitwek

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przeniesienie licencji pozwoli żebym na moim normalnym koncie mógł użyc premium pack ?? bo z grami to działa a nie wiem jak z tym

6. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak przeniesiesz to będzie działać na tym koncie co kupiłeś

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Właśnie też podczepiam się pod temat . Chce sćiągnąć Map Pack Zombie do CoD Waw no i nie wiem czy mam robić tą licencje czy nie . Wogule co to jest ta licencja i jak ja sie robi? Skomplikowane to jest?

8. bitwek

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    onix212 jak przeniosę licencje to będzie działać na koncie na którym przeniosłem licencje czy tylko na tym koncie gdzie były ms points te z allegro bo dziwnie napisałeś

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z tego co wiem to przerzuca się ja chyba na stronie ms trzeba się zalogować.jak ściągniesz z twojego konta to nie musisz przerzucać licencji. jak kupiłeś konto na allegro z punktami i nie chcesz się logować na oba. na jednym archiwenty itd a drugiem żeby się włączyła gra po to właśnie to jest.
    edit: jak przeniesiesz licencje będzie działać na twoim koncie, jak nie to na tym co została gra kupiona. jak kupiłeś z swojego konta nie musisz nic robić

10. bitwek

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nic nie musisz przenosic bo kupiles konto z punktami wiec po kupnie gier z poziomu konsoli automatycznie licencja leci na twoja konsole, a co za tym idzie gra bedzie dzialac na wszystkich kontach na twojej konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum