1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MS potwierdza obniżkę cen Elite i koniec Premium

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kixx, Sierpień 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kixx

kixx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgodnie z oczekiwaniami MS potwierdzil w końcu obniżkę cen Elite (bez kabla HDMI) do 299 dolarów (od piątku) u nas 1099 zł. Cena Premium spada do 250 dolarówł, ale konsole nie są już produkowane, więc to po ptostu wietrzenie magazynów ;)
    Na razie nie będzie także modelu Slim

Microsoft Confirms Xbox 360 Price Drop, Denies Slim 360 Rumors - Xbox 360 - Kotaku
    http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...e_tanieje_od_jutra__Teraz_juz_oficjalnie.html

"Obniżając cenę naszego topowego modelu konsoli - Xbox 360 Elite, przygotowujemy się do gorącego okresu świątecznego, który przynosi największą sprzedaż w branży rozrywkowej." - powiedział Jakub Mirski, Marketing Manager w polskim oddziale Microsoft. "Od tej chwili mamy w ofercie dwa modele konsoli: podstawowy Xbox 360 Arcade - będący znakomitą propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z grami oraz bardziej rozbudowany, wyposażony w 120 GB dysk twardy, model Xbox 360 Elite. Oba zestawy oferowane są w atrakcyjnych cenach, więc z pewnością znajdą swoich nabywców." - dodał Mirski.

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
  4. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PS3 Slim IMO jest brzydkie i zajmuje więcej miejsca na półce.

5. kixx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To raczej temat o X360 i obniżce cen, a nie o PS3 Slim i jej walorach wizualnych.

6. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    M$ ciagle szuka naiwnych na swoj bubel obnizajac i wycofujac wersje Premium nic to nie da od poczatku ta konsola jest bardzo awaryjna co w przeciwienstwie do potentata w konsolach Sony trzyma cene bo i tak ma zbyt a SLIM tylko obniza cene w produkcji tej super konsoli.

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ps3 tez sie psuje, poczytaj na forum ps3 tam uzytkownicy tez nazekaja na ps3 wiec jest po rowno;)
    @topic no to zobaczymy ta obnizke w polsce jak swinia nebo zapewne:D

8. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    A ja dopiero co zakupiłem Premium, a mówiła żona wstrzymaj się kochanie do wypłaty choć, a ja nie, nie. Chcę go już już już no i mam kupiłem po starej cenie tuż przed obniżką, coby tylko ten news do mojej żony nie dotarł bo będzie się nademną pastwić "A nie mówiłam, gdybyś słuchał żony to ...." itd.. itd.
    Mało tego konsole kupiłem dwa dni temu ale w robocie taki zapiernicz jest że w domu nawet czasu nie ma jej uruchomić, coś czuję że trzeba L4 załtwić.
    Pozdrawiam
    Vaski

9. kixx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "no to zobaczymy ta obnizke w polsce jak swinia nebo zapewne" przecież masz cytat gościa z MS Polska, który mówi, że cena Elite od jutra to 1099 zł, więc na Allegro i w niektórych sklepach będzie ona jeszcze mniejsza.

10. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    mniejsza? ;o czlowiek 1099 bedzie za nowe nie flashowane za flash bedzie 100 czyli ok.1200 czyli na allegro sie nic pewno nie zmieni

11. kixx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cena Elite w UK jest obniżona do 200 funtów, co weług dzisiejszego kursu daje ok. 940 zł. Na Allegro dużo sprzedawców ma właśnie konsole z UK, więc jest jeszzce różnica do tego 1099. Flash nowego napędu masz na Allegro za 50/60 zł, czyli po staremu. Nie wiem o co Ci chodzi.

12. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skoro elite bedzie kosztowal 299$, a u nas 1099zl, to PS3 "Slim" za 299$ tez powinno u nas tylko kosztowac - 1099zl? ;)

13. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jeeest dla mnie to świetnie! Skoro ma być za 1100zł a ja chcę kupić w okresie bożonarodzeniowym to jeszcze pewnie stanieje także git ;D

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    ale niestety nie będzie bo u nas 299 euro ale w ultimie jest z killzone 2 za 1299zł wg mnie nie jest to zbyt wygórowana cena.
    PlayStation 3 Slim 120GB! + GRA KILLZONE2
    a skroro elite ma byc w cenie pro to na allegro za ok tysiaka powinien byc. pzdr

15. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chyba powinni skonczyc z arcade ile osob narzeka ze nie moze na dysk nagrac a Ci premiuma usuwaja <ściana> powinni zostawic premium'a i elite i niedluga ta wersja ma wyjsc nowa z wbudowanym natalem i by bylo git :D

16. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Albo do arcade dodać dysk 20 gb

17. radas210

radas210 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    u nas obniszka za pol roku jak zwykle polska jest tylkiem swiata i maja nas gdzies

18. Blizzard

Blizzard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe ile teraz MS zarabia na każdej konsoli w związku z obniżka Elitek. Ma ktoś aktualny link ?
    ps. Ktoś wie czemu nie moje komentarze, pytania nie są publikowane w soutboxie : o ? W takim razie zadam je tutaj, czy Wam tez nie działa p2mforum.info ?

19. tkh

tkh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    yy lepiej kupic premium czy elite ?

nie roznia sie niczym oprócz koloru.. a mi 60 gb by wystarczył dysk .

Czy jednak dołożyć kase do elite ?

20. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  21. Peyotl

Peyotl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tylko że aktualnie sytuacja się trochę zmieniła :p tak apropo tego linka z wypowiedzi wyżej

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum