1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MSI Serwis, ktoś korzystał ?

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Lipiec 27, 2016.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    rozwaliłem sobie port jack (audio) przy ściąganiu obudowy z lopka.... z tego co widzę to ciężko o ten typ jacka

ciekawi mnie ile serwis sobie policzy za wymianę takiego gniazda, odpisują na maila raz na jakiś czas a zadzwonić nie mam kiedy :/ chyba że ktoś potrafi taką część załatwić ;) MSI GE72 6QC

2. Lotnik421 Xbox One

3. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
  4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    za tą cene mam i chinola porty jack - http://pl.aliexpress.com/item/Origi..._1&btsid=4eeea7b5-3bba-4cd2-bd5a-a307fc0834b6

rano spróbuję ten port jakoś podratować, możliwe że wystarczy tylko podgiąć tą blasze. Gdy włożę całego jacka do portu, gra tylko jeden głośnik. Lekko zacznę go wyciągać to w pewnym momencie zaczyna grać drugi lecz 1 cichnie.

Wczytywanie...

Poleć forum