1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Msp ghgate pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trolejbus, Sierpień 23, 2011.

1. trolejbus

trolejbus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    Witam

Zwracam się do was o pomoc. Znalazł by się ktoś taki by mi odpowiedział na kilka pytań i pomóc w kupnie Punktów na DHGATE.

Za pomoc Oferuje konto 6000 MSP :)

Kontakt GG-9271228

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Coż sprawia problem z kupnem?
    Aby rozpocząć zakupy na DHgate musisz mieć konto paypal doładowane lub jeżeli nie posiadasz to konto bankowe aby nowo założone konto paypal doładować.
    Następnie musisz założyć konto na DHgate. Potrwa to max10 minut. Następnie musisz znaleźć odpowiadającą oferte i napisać do sprzedającego ( często jeżeli kupuje sie konta detaliczne to windują ceny w góre i jeżeli wpłacisz tyle ile podane w aukcji nie dostaniesz konta tylko zwrot pieniędzy po kilkunastu dniach )
    Można też trafić na dodatkowe promocje czy tam poszczególne okazje np większa ilość pkt bądź mniejsza kwota.
    Dogadaj sie na PW lub na chacie ze sprzedającym czy sprzedaje konta detalicznie i czy w tej samej cenie oraz jaki region konta ( niektórych z tego co wiem migrować nie można )
    Sprzedający potwierdzi wszystko i możesz kupić na aukcji ( Buy now ) lub poda nowe warunki transakcji i dostaniesz od niego link tak jak w moim przypadku.
    Co do płatności potwierdzasz później zostaniesz przekierowany na paypal gdzie sie logujesz i potwierdzasz płatność. Następnie dostaniesz wiadomość od sprzedającego w servisie o danych konta ( lub na maila albo chat zależnie od sprzedającego. Ja całą transakcje przeprowadziłem poprzez chat )

Musisz brać pod uwagę, że możesz dostać żywe konto czyli używane przez kogoś po prostu zwędzone i naładowane pkt. czego na allegro nie uświadczysz raczej. Jeżeli da się zmienić ID konto może być już na stałe twoje lub możesz je zwrócić nic nie zmieniając twoja sprawa.
    Takie konta często maja historie dosyć bogatą więc poza pkt dostaje się sporo stuffu za free. Kwestia moralna czy odpowiada Ci takie konto.

Jeżeli masz jakieś pytanie pytaj.
    Na GG sie nie dało napisać ( chwilowe braki na PC ) więc pisze w temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum