MSP Modern Warfare 2 DLC

theRav

Świeżak
Świeżak
Witam.

Mam następujący problem: kiedyś (nie pamiętam dokładnie ale w okolicach grudzień/styczeń 2010-2011) kupiłem na allegro konto na którym znajdowało się 6000 Microsoft Points. Za punkty kupiłem 2 DLC do MW2, motywy graficzne związane z MW2 i jakieś tam gierki arcade. Konsolę sprzedałem. Niedawno kupiłem następnego xboxa, ale dopiero teraz przypomniało mi się że rzeczy które się kupi z danego konta w xbox marketplace, tym samym kontem można już je do woli pobierać ponownie. Przeszukałem skrzynkę pocztową i znalazłem maila z danymi do odzyskania konta z którego kupiłem DLC. Konto odzyskałem na nowej konsoli, wszedłem w marketplace i widzę że mogę "pobrać ponownie" rzeczy które już wcześniej kupiłem. Tak też zrobiłem, ściągnąłem 2 DLC do MW2 z odzyskanego konta, przelogowałem się na moje właściwe, włączam grę ale nie mogę odpalić nowych mapek. Na dysku mapki widać że są. Dodam że kiedyś, zaraz po kupnie tego konta, zrobiłem identycznie i mapki działały na właściwym koncie (moim poprzednim właściwym).

Obydwa DLC są na dysku ale nie chcą działać. O co chodzi?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
musisz licencje przeniesc na swoja konsole i bedzie ok

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

theRav

Świeżak
Świeżak
@lukascube: Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o co chodzi?

Pojawił się kolejny problem - na dawnym koncie kupiłem również pełną wersję BF: 1943. Teraz gdy pobrałem ją ponownie, odpala się jako wersja demo, przy włączaniu gry pokazana jest możliwość kupna pełnej wersji. :confused:
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie to jest przez licencje. wpisz w google przenoszenie licencji xboxlive i wyskoczy Ci sposob.gwaratuje ze bedzie dzialac


edit
jak kupiles konto z punktami to licencja zapisala sie na konsoli na ktora to sciagales. w takim wypadku jak masz nowa konsole to wystarczy przeniesc licencje i pobrac jeszcze raz. bedzie dzialac. tak zrobilem swojej dziewczynie z bfbc2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Do góry Bottom