1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MSP Modern Warfare 2 DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRav, Październik 19, 2011.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Witam.

Mam następujący problem: kiedyś (nie pamiętam dokładnie ale w okolicach grudzień/styczeń 2010-2011) kupiłem na allegro konto na którym znajdowało się 6000 Microsoft Points. Za punkty kupiłem 2 DLC do MW2, motywy graficzne związane z MW2 i jakieś tam gierki arcade. Konsolę sprzedałem. Niedawno kupiłem następnego xboxa, ale dopiero teraz przypomniało mi się że rzeczy które się kupi z danego konta w xbox marketplace, tym samym kontem można już je do woli pobierać ponownie. Przeszukałem skrzynkę pocztową i znalazłem maila z danymi do odzyskania konta z którego kupiłem DLC. Konto odzyskałem na nowej konsoli, wszedłem w marketplace i widzę że mogę "pobrać ponownie" rzeczy które już wcześniej kupiłem. Tak też zrobiłem, ściągnąłem 2 DLC do MW2 z odzyskanego konta, przelogowałem się na moje właściwe, włączam grę ale nie mogę odpalić nowych mapek. Na dysku mapki widać że są. Dodam że kiedyś, zaraz po kupnie tego konta, zrobiłem identycznie i mapki działały na właściwym koncie (moim poprzednim właściwym).

Obydwa DLC są na dysku ale nie chcą działać. O co chodzi?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    musisz licencje przeniesc na swoja konsole i bedzie ok

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    @lukascube: Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o co chodzi?

Pojawił się kolejny problem - na dawnym koncie kupiłem również pełną wersję BF: 1943. Teraz gdy pobrałem ją ponownie, odpala się jako wersja demo, przy włączaniu gry pokazana jest możliwość kupna pełnej wersji. :confused:

5. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    wlasnie to jest przez licencje. wpisz w google przenoszenie licencji xboxlive i wyskoczy Ci sposob.gwaratuje ze bedzie dzialac

edit
    jak kupiles konto z punktami to licencja zapisala sie na konsoli na ktora to sciagales. w takim wypadku jak masz nowa konsole to wystarczy przeniesc licencje i pobrac jeszcze raz. bedzie dzialac. tak zrobilem swojej dziewczynie z bfbc2
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum